Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket mennyire zavar ha...

Titeket mennyire zavar ha elrontottok valamit a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Engem kikészít. Gondolok itt kisebb -nqgyobb dolgokra.. Próbálok teljesen odakoncentrálni de akkor is mindig elrontok valamit..
2021. júl. 28. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Hú de beszólt a tökéééletes munkaerő és látó aki mindent tud, 8as!

Ezaz! Dolgozzá! 200%! Hátha többet keresel!


Ja és csak hogy tudd, hogy beszólhassá megint - a maszké is megszóltak nem egyszer minket, mert mi nem fulladunk meg senki kedvéért...

Nem mindenki olyan beszari mint egyesek...


Ha tudnál olyan okos vagy és tudnál olvasni, eljutott volna az agyadig, hogy nem a felettesünk volt az egyén aki amperkodott és megvolt a munka csinálva. De látom te is olyan spicli lehetsz a munkahelyeden. Szegény kollégáid....

2021. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 Na az ilyeneket szoktak kirugni, es utana meg nekik all feljebb, hogy mekkora szar ceg volt ahonnan eljottek... xD Az ilyenek miatt halogattam sokaig, hogy jelentkezzek a jelenlegi munkahelyemre, mert sok embertol hallottam, hogy huuuu milyen embertelenek ott, kihajtjak a beled, nem engednek el szunetre, stb. Aztan jelentkeztem es laaaaam nincs semmi, csak meglepo modon normalisan kell dolgozni :DDD
2021. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem nem annyira zavar, de a kiérkező mentőket meg baleseti helyszinelőket illetve az áldozatokat és a szemtanúkat lehet hogy zavarja.
2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!