Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit reagalnatok erre?

Mit reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, érdekelne hogy ha ti lennétek a főnök mit reagalnatok erre? Feltételezzük van egy vallalkozasotok pl egy kavezotok ahol vannak természetesen embereitek. És mondjuk az egyik munkasotok érdeklődne egy másik kavezorol gondolván hogy úgy is régen volt ott csak be menne köszöni csevereszni.

2021. júl. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi?
2021. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidejében mindenki azt csinál, amit akar. Nem érdekelne ki hol cseverészik.
2021. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tőlem a melósaim aztán gangbang partyba is mehetnek munka után, semmi közöm a magánéletükhöz, szabadidejükhöz.

Most ez olyan, mintha a tescoba dolgoznál, és nem mehetnél máshova vásárolni.

2021. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit reagálnék? Menjél/menjen, uram és érezd/érezze jól magát/magad.


Ha a kérdésedet azt motiválta, hogy tán elhagy téged, akkor én a helyedben igyekeznék olyan szuper főnöknek lenni, hogy ha azért menne át a másik kávézóba, mert tán átmenne dolgozni, akkor inkább arra hajtanék, hogy ne akarja itthagyni az én helyemet, már ha nekem sokat ér az a munkás... Tehát ezért megkérdezném, hogy hogy érzi magát nálam, mi tetszik neki és mi nem, miben tehetek jobban a kedvére, amit meg is hallanék és igyekeznék is javítani a munkakörülményein.


Amúgy meg pont úgy, ahogy előttem is írták: szabadidejében mindenki azt csinál, amit csak akar, odamegy, ahova csak akar, semmi közöm hozzá, kedves, hogy egyáltalán megosztja velem.

2021. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!