Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40 evig egy munkahelyen jó...

40 evig egy munkahelyen jó szerintetek? Ha amugy alapból nem szeret ott dolgozni az illető.

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Én 5.éve vagyok a munkahelyemen,nem szeretem nem köt le,egyszerűen nem az én világom. Alig várom hogy mehessek más irányba,de ugye ez főleg most a covid miatt nem egyszerű.Arról nem beszélve,hogy az anyagi biztonság fontos,tehát nem opció az össze vissza felelőtlenül ugrálás sem. Ezért kivárok,bár engem lelkileg is betegít ez amiben most vagyok.
2021. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha van/volt lehetősége(pénzügyileg ás szakmáját tekintve) váltani: NAGYON NEM.
2021. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
#1 Kitartás.
2021. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
1-es vagyok,köszönöm igyekszem :)
2021. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon nem. Ezért kell olyan tudást szerezni (Magyarországon ez inkább csak papír), amivel sok helyen el lehet helyezkedni.
2021. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudnám elképzelni az életem hogy 40 évig dolgozok 1 helyen
2021. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Max 2 évet lennék ilyen helyen. Ez már elég ahhoz, hogy valahogy kinézzen az önéletrajzban, így ugródeszka lehet
2021. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miert van ott valaki elete vegeig?
2021. júl. 29. 12:58
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha jó, nyugis hely és jól fizet, akkor el lehet lenni.

De igazából 40 évet leélni sem kevés, nemhogy bárhol is végigdolgozni!Pláne egy szar, rosszul fizető helyen. Akasztani,való, embertelen mocsok volt, aki kitalálta, hogy 40 évig dolgozni kell.

2021. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ugye ez a történelem során alakult ki az ipari forradalom idején amikor 10-12 órát dolgoztak a gyerekek,és minden nap dolgozni kellett az embereknek aztán ugye olyan is volt hogy szombaton volt iskola és munka is(tudom hogy van olyan aki szombaton is dolgozik most is).A munka nélkül unatkozna azért az ember ha most hozzá dobnának 1 milliárd forintot akkor is.19 éves vagyok most érettségiztem jövőre vízügyi technikumba leszek és azon vagyok most kiakadva hogy 12 évet tanultam abból az első 4 év volt a hasznos a többi az fölösleges volt és hogy az ember mennyi fizetést kap érte.Alig várom hogy elvégezzem a technikumot és az egyetemet aztán ne kelljen tanulnom.Hiába szeretem a szakmát attól még szívesebben dolgoznék benne mint hogy tanuljak.
2021. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!