Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha árufeltöltőnek se vesznek...

Ha árufeltöltőnek se vesznek fel mivel érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nagyon kevés munka lehetőségem van mivel semmiben nincs semmi tapasztalatom.

És ha ez nem volna elég a közelemben sajnos semmi nincs ha esetleg akad is,oda sem én kellek. Elég sok mindent megpróbáltam már.

Nem tudom így milyen helyre érdemes jelentkezni gyárakon kívül? (Jelentkeztem gyárba is visszhívást sem kaptam)

Volt hogy személyesen adtam be önéletrajzot a hülyének nézés az alap és kb ennyi.

Valamit én csinálok rosszul?


2021. júl. 29. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Nem te csinálod rosszul.Az esetek 99 %-ában semmit nem jeleznek vissza. Én elvárnám azt,hogyha már legalább beadom az önéletrajzom ide-oda,legalább annyit mondanának,hogy le vagyok xarva,de ennyit sem mondanak.
2021. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Köcsög az ország, és benne mindenki.

Nem csinálsz semmit rosszul, nyugi. Ilyen a helyzet itt sajnos.

Nem tudom, menj valakivel vállalkozni, ha van egy kis tőkéd.

Legyél virágkötő, kozmetikus, fodrász, vagy ami csak érdekel, és könnyen kitanulod.

Ha meg, nem akarsz tanulni, menj el gyümölcsöt szedni vagy nem tudom.

De azért sok sikert!!

2021. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!