Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltőként érdemes 1...

Árufeltöltőként érdemes 1 hónapig dolgozni? (ideiglenesen szeretnék valami munkát) A betanítás mennyi időt vesz el? Megkapom a rendes fizetést már az "első" hónapban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 21:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Hét nem tudom hogy egyáltalán felvennének e ha tudják hogy csak 1 hónapot akarsz dolgozni :D hacsak nem valami diákmeló :D

Én amugy nem rég kezdtem el dolgozni tehát még nem tudok annyi mindent, a betanítás nálunk úgy van hogy munka közben mondják hogy mit hogyan kell. de ez gondolom helyenként változik. Fizetés meg lesz már az első hónapban is, szép is lenne, ha nem lenne :D

2016. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne mondd meg hogy csak 1 hónapot mennél. :) Egyébként ja, ha diák vagy akkor diákként érdemes, mert jobban fizet.
2016. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel hát, ha kérdezik mondjad hogy hosszútávra jössz, aztán 1 hónap múlva megmondod hogy találtál jobb állást...


Amúgy ne számíts sok betanításra ez nem agysebészet kb. 1 hét után nem történhet olyan dolog ami már új lenne :D

2016. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a betanítás pár éve kb fél órát vett igénybe, aztán mehetett mindenki Isten hírével a sorok közé.
2016. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!