Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meleg vagy inkább egy hideg...

Meleg vagy inkább egy hideg helyen dolgoznátok?

Figyelt kérdés

Én jelenleg egy extra meleg helyen dolgozok. Snacket készítünk.

A munkával nincs semmi baj, szeretem csinálni, na de amikor eljön a nyár..

Már az öltözőben is meleg van.

Hosszú nadrágban kell dolgoznunk, gondolhatjátok. Póló az lehet.

Ahogy bemegyünk a munkaterületre = pokol.

Ezt úgy képzeljétek el, hogy ülök/állok és folyik a víz a pofámról, hátamról, hasamról, lábamról, nyakamról és onnan is ahonnan nem kéne.

Kedden lemértük hány fok van bent. Kint volt 37 fok, bent 44:D

Az ebédlőben 23 van a klíma miatt, de többen is megfáztak már. Kicsit meredek 44 fokról bemenni a 23 fokba.

Ti inkább meleg helyen dolgoznátok vagy inkább hideg helyen?

Én egy hideg helyen. A hideg ellen fel tudok öltözni, de a meleg ellen már mit vegyek le magamról?

Sokan imádják a meleget, de ha ilyen helyen kéne dolgozniuk egyből megutálnák. Nem egyszer ájult el már munkatársam a meleg miatt és stb.



2021. júl. 30. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakszervezet nincs?
2021. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideg. Az ellen tehetsz valamit.
2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló: Mire gondolsz?
2021. júl. 30. 15:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kettő közül lehet választani, akkor inkább hideg helyet választanám, de azért halálra se fagyjak, ha meg lehet oldani.
2021. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
10 fokban még bőven elvagyok rövidgatya+pólóban , de 28-30 foknál melegebb van azt már nem bírom
2021. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
IMádom a meleget, fázni nem szeretek. Dolgoztam, és most is olyan helyen dolgozom, hogy ha nagy meleg van kint (ami ritka) akkor bent még melegebb van. Ilyenkor előveszem a ventillátort, és azt nyomom ezerrel. Elején nem tetszett a főnöknek, de közöltük, hogy ha valaki a meleg miatt rosszul lesz vagy elájul, akkor jelenteni fogjuk. Méásnap több ventillátort kaptunk. Szóval én inkább meleg helyen dolgoznék. Ritkán van részem a melegben. Jelenleg is csak 16 fok van)
2021. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is van klíma és venti, de b@szh@tjuk, csak akkor érződik ha a közelében vagyunk.
2021. júl. 30. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hideg, mert melegben rosszul lennék, nálatok 2-3 óra alatt és minden nap. A hideg ellen lehet védekezni.


Vannak fenntartásaim, hogy lehet-e felsőlégúti fertőzést kapbi hideg miatt (alapvetően nem a hidegtől leszünk náthásak, a téli időszak is sok más ok miatt kedvez a nátha terjedésének), ettől függetlenül brutálisnak tartom a 44 fok után a 23-at és egyéb okokból nem egészséges. Legalább ezért tudnátok tenni fizikailag is - tudom, nem rajtatok múlik. :/

2021. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Egyiket se bírom. Dolgoztam nagyon meleg gyárban is és hűtőházban is a hideg oldalon. Nyomdában pl. 42 fok volt a gép mellett, a hűtőben meg -4 és -10 között. Pokoli volt mindkettő.
2021. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hideg, mert be lehet öltözni. Leizzadva, ziláltan sokkal rosszabb dolgozni szerintem.
2021. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!