Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felelősségre vonható e azért...

Felelősségre vonható e azért egy kolléga, mert a szabadsága ideje alatt teljesen mellőzte a munkahelyét?

Figyelt kérdés
Nem reagált a helyettesei segítséget kérő e-mailjeire, a telefont se vette fel nekik.
2021. aug. 1. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Azzal tölti az idejét, amivel akarja. “Pióca” emberektől mentesen.
2021. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

:DDDDDD

Szabadság, nem készenléti tartalékidő :D

2021. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk előfordul, hogy néhány ember "önként" bejön dolgozni szabadsága alatt... Sajnos nem vicc, képtelen vagyok felfogni, hogy az ilyen szemét munkáltatókat miért nem vonják felelősségre.
2021. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember hol dolgozik már ilyen helyen? A nagyon komoly embereket megértem akik "hazaviszik" a munkát, a többi csak olyan bohóckodás amihez másnak a segítsége kell mert 1-2 ember érti a dolgát a többi 20 meg nem...
2021. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ha szerződése szerint készenlétben kell állnia.

Nálunk próbálkoznak, hogy dolgozzunk szabadság alatt is, többiek bele szoktak menni, én nem.

Szabadság alatt direkt bennhagyok minden céges eszközt a telephelyen.

2021. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Oldják meg a kedves kollégák, nem véletlenül dolgoznak ott meg nem kisgyerekek.
2021. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Az attól függ, mi volt megbeszélve, vagy mi van a szerződésében. A telefont felvehette volna szerintem, nyilván van az az eset, amikor erre szükség van. Lehet hogy csak annyi a kérdés, hogy pl hova tette a kulcsot.

Én mondjuk személy szerint jobban örülök, ha felhívnak és két percben megbeszéljük, mintha az én ügyfeleimmel kapcsolatban basznak el valamit mert nem tudják. De ez a munkaköröm sajátossága.

2021. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
#5: Szabadság alatt nem lehet készenlétben lenni!
2021. aug. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne felelősségre vonható? A szabadságom alatt nekem is mindig ki van kapcsolva a céges telefonom (bezony, 2 hétig) és hülye lennék a céges maileket olvasgatni a tengerparton.


Van az a pénz, amiért a szabadságom alatt is ránézek napi 1x-2x a telefonra vagy a laptopra, de azt baromira meg kellene fizetni.

2021. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen 05\17 óráig tartott minden nap a műszak. Én 17:00-kor kikapcsoltam a cégest, legközelebb csak másnap reggel 5kor nyomtam vissza.


Ha valamelyik kolléga akart valamit akkor felhívott a priváton, vagy írt messengeren (nagyon ritkán fordult elő hogy kolléga még akart valamit öt után).

Az ügyfelek viszont nagyon durván nyomatták, ezért is kapcsoltam ki. Volt, hogy 05 órakor 5 db nem fogadott hívást mutatott a telefon, ilyen este 21, 22, 23 óra körül hívtak még.

Ki az a barom, aki ilyen későn bárkit is felhív?? Nem szerelő vagyok egyébként, úgyhogy megáll az eszem...

Egy másik kollégám viszont még éjszaka is reagált az ügyfelek hívására. Na ő se volt teljesen 100-as.

2021. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!