Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinél milyen a munkahelyi...

Kinél milyen a munkahelyi légkör? Hogyan jöttök ki a kollégákkal és/vagy a főnökkel? Terveztek-e továbblépni, esetleg maradni szándékoztok?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és milyen neműek?

2021. júl. 28. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
28 férfi. 4-en dolgozuk a kisvállalkozásban. Kollégákkal és főnökkel is jól kijövök. Nem fizet sokat, így nem tervezek majd lépni.
2021. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve mentem egy gyárba dolgozni 8 órába

80%ban ülő munka

Elég lazák a főnökök. A délutáni és éjszakás műszakban minden órában adnak 5 perc cigi szünetet pluszban. Nagyon jó csapatban vagyok. 15en vagyunk az én soromon. Vegyesen nők, férfiak, főleg idősebbek, kB 5en vagyunk velem egykorúak. Nagyon jó a hangulat szinte mindig. Sokat nevetünk, csipkelődünk. Én nem gondoltam hogy ennyire imádni fogom😬😁

Volt hogy mentem másik sorra is túlórázni de ott is ezt tapasztaltam hogy szinte mindenhol jó fejek az emberek. Valahogy olyan családias a hangulat.

"sajnos" most szünetel a dolog, nem dolgozom mert épp terhes vagyok, de nekem borzasztóan hiányzik a csapat..

28/N

2021. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szuper a légkör. Kevesen vagyunk (5-10 fő), baráti társaság. Annyira, hogy 2 munkatársammal már a munka megalakulása előtt a barátok voltunk. Nagyon jófej a főnök is, baráti viszony alakult ki vele mindenkinek, aki nem volt már amúgy is a baratja. Rugalmas a munka, végezhető otthonról. Jól működik a kommunikáció, segítőkészek a munkatársak.

Nem teljes állás, és nem is fizet olyan jól (egy elfogadható diákmunka fizetés), de szakmailag nagyon jó lépés, főleg, hogy csak most voltam elsős az egyetemen. Rengeteget tanulok itt.

Nem tervezek itt maradni örökké, még egyetem alatt se biztosan, de bsc-re jó lesz.


20/l

2021. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es válaszoló:


Gratulálok a szerencsétekhez! :)


Csak így tovább! A Kis Magzathoz pedig sok boldogságot és Jó Egészséget kívánok kedves 2-es válaszoló! :)

2021. júl. 28. 15:21
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja, közben megérkezett egy 3-dik válasz is.


Szintén Minden Jót és Szépet kívánok.

2021. júl. 28. 15:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelemben dolgozok, a mi részünkön kB 13an vagyunk, 2 ember kivételével mindenkit nagyon szeretek, a munka is jó, az emberek sem tudnak felidegesíteni. Összességében szeretem. 26N 🤩
2021. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jó, a főnökömmel nagyon jól megértjük egymást, a beosztottjaim is rendben vannak, jó a csapat, a cég sikeres, folyamatos a fejlődés. Igazából emiatt nehezen váltanék, pedig lehetne többet keresni máshol.
2021. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Vegyétek úgy, hogy mindenkinek sok sikert és szerencsés életet kívántam. :)


Nyugodtan jöhetnek még válaszok. :)


Ui: pontozni nem szoktam, de aki külön igényli annak nyomhatok zöld kezecskét.

2021. júl. 28. 15:34
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én jól kijövök mindenkivel, bár vagyunk összesen 5-en :D

Becsületesen és jól végzem a munkám, így nincsenek óriási konfliktusaim.

3 év alatt egy olyan kolléga volt, akit ki nem állhattam, de neki a munkamorálja is olyan volt, hogy borzasztó.

Szerintem mindenkinek van valami sajátos stílusa, ami miatt lehet, h kevésbé szimpi, de ha a munkahelyen minden oké, akkor szerintem ezt lehet rendesen kezelni, viszont nála az volt a gond hogy se személyiségben sem munka téren nem volt megfelelő, bár erre a főnököm is rájött és a pórbaidő után menesztette is. Életemben nem utáltam annyira dolgozni járni, mint akkor.

Ettől függetlenül nyilván nem az állandó egymás bsztatásából állt a napunk, szerintem lehet ezt éretten is kezelni és nem kell háborús övezetet csinálni a munkahelyből, senkinek sem jó a folytonos vita meg b-szogatás.

2021. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Kinél milyen a munkahelyi légkör?":

Nálunk baromi nagy a távolságtartás egymáshoz viszonyítva. Vannak kisebb klikkek, de a közeledési mutatók egy "csapatleépítő" után sem lett jobb;


"Hogyan jöttök ki a kollégákkal és/vagy a főnökkel?": a főnök okés, bár nagyon szabály szerint gondolkodik, a kollégákkal én 1-2 mondat leginkább munkaügyileg, és elég is;


"Terveztek-e továbblépni, esetleg maradni szándékoztok?": ma is voltam egy állásinterjún, tehát ez mindent elmond... F39

2021. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!