Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki mondott már fel munkahelyen?

Aki mondott már fel munkahelyen?

Figyelt kérdés

Aki mondott már fel a munkahelyén és a főnök\kollégák esetleg megkérdezték, hogy mit fogsz csinàlni ezután, mit válaszoltatok rá?

Ha csak, amiatt mondtatok fel, mert mérgező a közeg és elegetek van a főnökből és csicskáiból?



2021. aug. 4. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt,hogy kerek perec megmondtam, mérgező a légkör, gyászos a hangulat. Vagy azt,hogy nem tetszik a munkakör, a feladatok.
2021. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En tereltem, mert konkurens ceghez terveztem menni. Az indokom ugyanez volt, vagyis csak par kollegabol volt elegem, a fonokeim tok jo arcok. De megoldodott a dolog, megkertek, hogy maradjak, ok elintezik a problemat.
2021. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Plusz azt is megmondtam, kimegyek külföldre, mert ilyen kevés fizetésből nem fogok tudni megélni. Úgy is lett.
2021. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sose mondtam el h hova megyek és a válasz h kaptam jobb lehetőséget ismerős által( jobb lehetőség értsd jobb fizu) nem kell nekik tudni h miért
2021. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
sokszor mondtam már fel (7x).. 1x se kérdezték meg, hogy miért.
2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ezt megmondani, mert pont a főnök az egyik ember, aki ilyen közeget teremt és ezzel megint támadási felületet adok. Illetve egy nagyon kis városról van szó, így nem tudom, azt sem mondani, hogy kaptam jobb lehetőséget.
2021. aug. 4. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Családi okok miatt stb, az igazságért leveszik a fejed.
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Általában kirugatom magamat. Igy senki sem kérdezősködik, senkinek nem kell magyarázni semmít se, örülnek ha megszabadúlnak tőllem.
2021. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző helyen azzal érveltem, hogy több fizetést kapok (300.000+ nettó). Egyből megértették és sajnálták, hogy lelépek.
2021. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mindenhol megmondtam őszintén miért megyek el. :-D


Jó, nyilván diplomatikusan nem asztalt csapkodva. De azt is megmondtam, amikor a főnökasszony volt az oka a nagy fluktuációnak és ő termet toxikus légkört meg gyomorgörcsöt az emberekben. ( az utódomra gondoltam, hátha változik utána valami.. p ha gyerekeset vesznek fel, ő nem tud úgy ugrálni, mint én akkor húszonévesen..)


Legutóbb a munkaszervezés és mennyiség nem tetszett: a főnök +csapat jó volt, de ez volt itt meg a nagy fuktuáció oka, és leszívott agyilag is, energiailag is kimerített, + nem akartam este meg hétvégén túlórázni, hogy érdemben is végezzek a h*lye működés miatt érdemi feladatot.


Azt is megmondtam, amikor jobb fizetés miatt jöttem el, azt is megértették.


Egyébként nem rosszban váltam el tőlük, még a toxikus főnökasszonytól sem, neki is normálisan mondtam a dolgot. De megértem, ha nem akarja valaki az orrukra kötni.


A hova, az más kérdés: ezt mindig megkérdezték eddig a kollégák: általában csak szektort mondtam, vagy területet. Pár kolléga direktbe is rá-rákérdezgetett, de megmondtam, h nem szeretném előre elmondani, mert ki tudja még mi lesz. (és az valóban nem is lett sajnos hosszútávú, pedig nagyon lelkesen és motiváltam váltam neki. :/ ) Van ilyen.

2021. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!