Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki lehet szúrni a munkahelyen...

Ki lehet szúrni a munkahelyen a főnök "nőjét" (vagy azt, akit meg akar kapni, vagy azt, aki már nemet mondott neki)?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aki nincs magas beosztásban, de úgy viselkedik mint egy főnök/megszegi a szabályokat de nem lesz belőle gondja..


Nálunk pl a raktáros a főnök nője, minden dolgozó tudja.

Annyira titkolják, hogy a főnök kocsiját is megörökölte...és a főnök neje is itt dolgozik.

2019. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
R i b a n c o ké a világ.....
2019. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

12:41

Nő vagy és tapasztaltad?

Vagy férfi és nem jut nő?

2019. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Szúrnád a púzóját?
2019. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
#3 elég nekem a drága anyucikád is. :D
2019. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Vigyed csak. Remélem összeszedsz attól a csodás nőtől valamit. Ha még él. De ha már ott vagy, vidd a sajátod is, úgyis kolleginák. Legyen egy jó napod neked is. Ha szerencséd van, még családi kedvezményt is kapsz.
2019. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Ki lehet,már az,ahogy beszél egy nővel,ránéz,sokat elárul
2019. dec. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk látszik "valami" a főnök és a titkárnő között. Én azt hittem haverok, mert mindegyik házas. 1 éve vagyok itt, így nem gyanakodtam. De azt mondták régen nem voltak így összeragadva. Mindenhova viszi magával a csajt, és folyton ott ül mellette, a nő meg úgy kacag, hogy a fal tulsó vége is zeng.
2020. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk a főnök nője egyfajta nemhivatalos asszisztens lett. Nem kisfőnök, mert ugyanúgy kell dolgoznia, mint a többieknek, nincsenek privilégiumai (hosszabb szünetek, lógás az irodában stb.). De általában ő végzi az újak betanítását és ő is ellenőrzi őket, és jelenti a főnöknek, hogy hogyan haladnak. Továbbá a szócsöveként is működik. Pl. előtte a helyettese vagy ő maga szólt, ha baj van, most már mindig rajta keresztül üzenget.
2020. aug. 1. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező, csak nem a Dagizsuzsi meg a Zolivagyokszeretemapunit-ról van szó? Ha nem akkor bocs.
2021. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!