Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire reális a félelmem?...

Mennyire reális a félelmem? Egyetemista vagyok és nem tudom hogy maradhatok e.

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és gyakornokként dolgozom egy cégnél.

Egyetem mellett is tudok dolgozni,ezért is vettek fel engem ehhez a céghez.

Ők sem tudják megmondani pontosan hogy meddig is tudnának engem alkalmazni,én viszont hosszú távon szeretnék ezen a területen dolgozni.

Benne van a pakliban hogy nyár végén már elküldenek.

Idáig én voltam ott egyedül diák,de most felvettek még egy diákot.

Szóval vagy maradhatok szeptembertől vagy nem,ezt ők sem tudták megmondani nekem.

Arra gondoltam hogy beadom most pár helyre a jelentkezésem gyakornokként,viszont attól tartok ha jelentkezek pár helyre akkor felhívják a mostani munkahelyem és felőlem érdeklődnek majd. Így akkor a mostani munkahelyem megtudják hogy új munkahely után nézek és emiatt küldenek el.


Van valóságalapja ennek a félelmemnek?

Szeretek a mostani munkahelyemen dolgozni csak nem tudom hogy szeptembertől is maradhatok e.


2021. aug. 6. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd a főnökség felé,hogy továbbra is szívesen maradnál,de mivel bizonytalan,ezért keresgélsz mellette.

Szerintem értékelni fogják és ha korrekt,akkor még segítőkész is lesz,ha netán keresnék miattad.

2021. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem adod meg referenciaként a jelenlegi munkahelyedet, akkor úgy tudom, nem hívhatják fel őket.
2021. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondhatod, hogy szívesen maradnál de mivel nem tudnak biztosat mondani beadod pár helyre az önéletrajzod.
2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem a tavaszi hullám idején simán elküldtek, mehettem, amerre láttam. Alapvetően az volt a probléma, hogy a cégnek pénzügyi nehézségei voltak, de a lényeg az, hogy gyakornokként úgyis bárhol, és bármikor felmondhatnak neked azonnali hatállyal, kis túlzással.


A gyakornok fogyóeszköz.


Inkább keress már teljes munkaidős, pályakezdő állásokat, ott azért alapvetően a cégnek is érdeke valamennyire, hogy téged betanítson, és maradjál.

2021. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!