Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan helyen,...

Dolgoznátok olyan helyen, ahová fél órát kéne buszozni, és utána még fél órát gyalogolni is?

Figyelt kérdés
Mert annyira a város szélén van a munkahely, busszal mennék a szomszéd városba, és ott még bő fél óra gyaloglás. Ami egy kilenc órás műszak után nem lehet kellemes, mert eleve fizikai munka.Nem tudom érdemes-e így elvállalni.
2021. aug. 9. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

Egy óra utazás a munkahelyre az Bp-en nem számít soknak. Egy vidéki városban persze igen. Ingázásnál szintén nem sok.

Az mondjuk jól hangzik, hogy minden munkanap egy óra séta lesz - ami testnek, léleknek egyaránt jót tesz. Különösen hazafelé jó kiszellőztetni a fejedet. Inkább olyanokon gondolkodj, hogy bevásárolni hol tudsz, mert ha azt is cipelni kell, úgy már nem olyan kellemes a séta.

2021. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Suliban ezt csináltam,csak én sokkal többet buszoztam.
2021. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Simán. Nekem 1.5 óra (x2) volt a középsuliba az út, ebből gyaloglás 20-25 perc.
2021. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyire fizetik meg, és jelenleg milyen a megélhetési helyzeted. Így nem igazán lehet 100%-os tanácsot adni.
2021. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs jobb akkor igen.

Maga az 1 óra utazás még belefér szerintem,én is ennyit utazok most,nem számít extrémnek.9 órás munkaidő rossz idő szempontjából,remélem honorálják pénzügyileg.Arra számíts hogy szabadidőd kevés lesz de kenyér kell az asztalra,együtt kell élni ezzel.

2021. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem most jelenleg 50-50 perc buszozás megy el az időmből munkábajárásra, de hamarosan munkahelyváltásra kényszerülök, és ha jól néztem, akkor a busztól nekem is legalább 20 perc gyaloglás lenne, és hazafelé lehet el sem érném a buszt, így lehet kénytelen leszek kocsival járni.
2021. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A busz az még oké, de utána egy valami járgányt szereznék. Vagy helyben lenne lelakatolva egy bicaj (tuti ellopják), vagy valamilyen buszra felvihető összehajtható bicaj, elektromos roller, akármi.


Legjobb olcsó megoldás viszont egy robogó lenne talán. Ha van jogsid.

2021. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De még olcsóbb, ha egy kollégájával utazik, akinek van kocsija, és neki fizet. Biztos lesz olyan, aki ugyanabba az irányba megy haza.

A bijac, robogó nem túl jó hideg időben, esőben.

2021. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én most így csinálom...


A buszállomásokon már rendszerint van bicikli tároló, bekamerázva...


Én két lakattal hagyom ott a biciklit illetve csak levehető lámpákat használok...


De ez csak októberig... utána autó tavaszig.

2021. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy megosztó lesz a válaszok aránya. Én talán elvállaltam volna, amíg be nem áll a tél, de végül nem vettek fel. Annyira nem is bánom. Nem létszükség, mert a szüleimmel élek, szóval keresek mást hamarosan.
2021. aug. 10. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!