Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érdemes úgy felmondan...

Mennyire érdemes úgy felmondani egy cégnél, hogy nincsen más? Viszont mindjárt vége a próbaidőnek, és utána 2 hét a felmondási idő.

Figyelt kérdés
Mennyire várják meg a cégek azt, hogy leteljen a felmondási időd? Erre nem érdemes alapozni? Szakma nélkül, és egyéb komolyabb végzettség nélkül gondolom erre nem érdemes alapozni?

2021. jún. 9. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét felmondási idő semmi, azt simán megvárják, nekem 2 hónap, az nehezebb ügy.
2021. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdemes felmondani, ha nincsen más, és amúgy kibírnád.
2021. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kibírhatatlan már most az egész cég.
2021. jún. 9. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem bírod, akkor az utolsó(előtti) napon.

De akkor nem lesz munkád, az se jobb.

2021. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hidd el jobb a munkanélküliség néha, mint a munka. Tudom, pénzből élünk, de nem csak a fizetés számít, ha van esze az embernek.
2021. jún. 9. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudsz élni ha felmondasz, azt te tudod, így mérlegelj.


Én is megszívtam, átérzem, utálom és kínszenvedés volt pl ez a hét. irtó mód leterhelő a munkám, utálom mostanra már így 2 hónap után.. A jövő hét meg valszeg dettó xar lesz..


Én miért még itt vagyok:

- csak sajnálom a főnököm, aki rendes velem emberileg is...:( de ez a cég egy leltkelen xar, akik doridnak nézik az embereket. Jönnek-mennek most amúgy is, meg más is ment már el hallottam most előttem a próbaidő alatt..

- albérletben vagyok pesten. Na megkiölt ez most, hogy más munkahelyen is ennyit kell-e majd túlórázni, félek hogy ott emg a főnök/emberek lesznek frusztrálóak..

- plusz utálom, hogy nem jött be. :( Én tökre lelkesen vágtam bele, engem is vártak már.. megvisel már ez is, hogy utálom. De utálom. ez van.. Ciki vagy nem ciki ha itt hagyom. De nem vagyok boldog..


Igyekszem várni egy ideje, hátha idővel könnyebb lesz, de ez a hét volt a legalja eddig.. :D Ahh kitartás! Te döntésed, hogy bevállalod-e a fizetés nélküli időszakot.

2021. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!