Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy valaki hatékonyabban keressen munkahelyet, több helyről reagáljanak, több helyre hívják be?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja próbálok elhelyezkedni.

Eddig 2 helyen voltam interjún, de egyik sem jött össze.

Miskolcon élek, ugyhogy itt próbálkozok.

Kiadványszerkesztőként keresek munkát.

Egy csomó cégnek küldtem e-mailt, felraktam magam jófogásra, és jelentkeztem konkrét álláshirdetésekre is, de semmi.


Valamit rosszul csinálnék, vagy van egyáltalán valami jobb megoldás munkakeresésre?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hónap az semmi, és ez nem csak Miskolcon van így.Sok minden mást nem tehetsz ha nincsenek kapcsolataid.A jófogáson kívül vannak oldalak ahova fel lehet tölteni az önéletrajzot, ott próbálkoztál?
2021. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
lol. én április óta keresek, 2 hívott vissza, az egyik azt mondta nagyon jó az önéletrajzom de túlképzett vagyok, a másik nagyon cikis volt, úgyhogy azt visszautasítottam (a weboldal maga távolította el az állásajánlatot). nem számolom már hány helyre adtam be, ezen a kettőn kívül senki vissza se böfögött
2021. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Minden létező ismerősödnek szólj erről, hogy munkát keresel. Ez egy hatékonyabb módszer, mert a legtöbbször ismerős ismerősét veszik fel és nem egy idegent. Sok sikert!
2021. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!