Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hatékonyabb zsírégető...

Melyik hatékonyabb zsírégető módszer? Combból és fenékből szeretnék leginkább?!

Figyelt kérdés
105 kilós vagyok, van itthon egy eliptikus trénerem, meg járok futni, igaz 3km eddig amit le tudok futni, de lassan emelem a hosszt, mert 1 kmről kezdtem. Diétázok is, járok egy fogyókúrás dokihoz is aki figyeli, hogy zsírból fogyjak, és izmot ne veszítsek. 3 hét múlva megyek hozzá legközelebb, addig is szerintetek melyik a hatékonyabb? Eddig tornáztam (youtube zsírégetés) és - 10 kilónál járok.
2020. nov. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nagy doki nem mondta, hogy mázsa felett nem egészséges a futás, mert szétb_szod a térdízületeidet? Inkább sétálj emelkedőn, ugyanúgy megdöglesz, csak azzal nem is ártasz.

Leírtad a mozgást, de mi a helyzet pl. az egy nap alatt megevett kalóriákkal és azon belül az összetevőivel?

2020. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alföldön nem igazán találok emelkedőt sajnos.

Reggel-este port iszok, délben 600kalóriát eszek, amiben megvan adva mennyi zsír, fehérje és szénhidrát lehet

2020. nov. 13. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!