Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet túllépni a...

Hogyan lehet túllépni a munkahelyi problémákon anélkül h felmondanánk?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőmet 6 hónap után a főnöm vezetőnek nevezett ki olyan téren ami az én területem. Ő kezdő volt tehát nem volt előtte tapasztalata. Fogalmam nincs miért, de nem sokat ért hozzá. Viszont anyagiakban jobban jár. A másik kollégám akivel együtt dolgozunk szintén felettem van. Nyugdíj előtt van, tojik mindenre, rengeteg panasz van rá mégis felettem van ami nagyon idegesít.Rengeteget dolgozok mégse jutok előbbre itt. Hitelfelvételnél vagyunk így most nem akarok váltani.
2021. aug. 11. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nézz magadba, miért nem vagy alkalmas arra, hoyg feljebb léptessenek. Akár az is lehet, hogy kifejezzen irigy esetleg összeférhetetlen lehetsz a kérdésed alapján.
2021. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nyugdíjba megy a kolléganő, akkor lehet te kerülsz a helyére. Mondjuk ezt a főnököddel kéne megbeszélni.
2021. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahol èn dolgozom, minden èvben van aki feljebb jutt. 5 ève vagyok ott. Minden èvben kapok "zöldfülű" kollègát, akit "betanítot". nem lèptettnek elő. Nem mondom hogy nem zavar, de elengedem.van olyan aki 1 èv után feljebb jut... Nem igazságos, de nem rágom miatta.... Vannak munkát amit egyedüld kell megcsinálni. Ott lehet a legjobban megtanulni a melót,de mi "règiek" kapjuk meg. Egyszer megkèrdeztem mièrt mi kapjuk a szivatós melót? válasz: mert ha mi csináljuk, balhè nèlkül megcsináljuk...
2021. aug. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én meglatasom szerint a jó kapcsolatok vezetnek elolepteteshez. Szerencsés az az ember, aki olyan helyen dolgozik, ahol nem a nyelv és az ismertség az eloleptetes zaloga.

Én magasabb pozit kaptam - habár tökre alkalmatlan voltam rá -, mert a főnöknek bejottem és meg akart fektetni. 5 hónap múlva felmondtam, nekem ehhez gyomrom/tudásom sem volt. 🤷🏻‍♀️ Életem legjobb döntése volt egyébként, hogy eljöttem.

2021. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom kbírom e a 2 évet. Nagyon tele van a hócipőm vele. Azt sem értem h jutott el idáig. Ennyi balhéval. Mintha félnének tőle. Tavaly finoman elmondtam a főnökömnek egy -egy nagyobb balhé miatt már majdnem kirúgták majd folytatodik minden ott ahol abbamaradt.
2021. aug. 12. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!