Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidékiek nektek is nehezetekre...

Vidékiek nektek is nehezetekre esik visszamenni a fővárosba?

Figyelt kérdés

A pénz miatt költöztem fel de egyszerűen a hányinger kerülget a paneltől a sok retardált autóstól és a csúcsforgalomtól. A másik meg a sok szemetelő ember valami gyomorforgató.

És a meleg az valami elviselhetetlen a városba, 30C volt a lakásba, nulla levegő.



Munka és pénz szempontjából viszont sokkal jobb a helyzet, ott a 3 műszakos munkát a pesti ember se csinálja inkább irodáznak.



Sokszor az az érzésem, hogy inkább külföldre kéne járni dolgozni 5-6 hónapot és hazatérni, és csinálni szépíteni a lakást.



2021. aug. 12. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Én imádom Pestet, és utálom vidéket, ha akarod cseréljünk. Itt rengeteg a hely, a friss levegő, fű, meg a nagy semmi. Ha te élvezed ezt, akkor gyere a helyembe. Én megyek panelbe, és veszek egy ventilátort, aztán minden gondom meg lesz oldva. Egyéb panasz?
2021. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
LakásBAN
2021. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van, Budapest retkets, mocskos, az emberek idegbetegek és beképzeltek.
2021. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Én pesten nőttem fel, imádtam a pörgést, a szutykával együtt.

Aztán vidéken tanultam, ég és föld, beszippantott a vidéki nyugalom. Aztán újra pest, kellett idő, hogy visszarázódjak, de azt mondtam soha többet nem mennék el pestről. Most bp mellett lakunk, itt vettünk házat, baromi közel a főváros, de teljesen vidéki élet van itt, község, nagyon szeretünk itt élni. :D Csak dolgozni járok vissza pestre, az is bőven elég :'D kiégek a forgalomtól, a hajléktalanoktól, a pörgéstől, egyszerűen nem bírom én már ezt. Belvárosban biztos nem dolgoznék, szerencsére nem kell bemennem annyira. Vásárolni meg családhoz átjárunk pestre, maradtak a régi jól bevált helyek, de öröm aztán a nyugis kis helyre hazajönni, kukorékoló kakasos szomszédok közé. :D

2021. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én vidékiként max.csak Budapest külvárosába költöznék,vagy inkabb az agglomerációba.


Nem olyan rossz Budapest összességében,de a belvárost én sem állhatom ki.

2021. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Én az agglomerációba költöztem. Itt még sok minden vidékies, csönd van, tiszta a levegő, de jó a tömegközlekedés és úgy van kitalálva, hogy dugóban is megközelíthető legyen a főváros, a belépési ponton meg ott a 4-es metró, amivel a legtöbb fontos fővárosi csomópont elérhető, majdnem elvisz a munkahelyemre is, kettőt kéne még menni a 3-assal is, ha járna. Bár van párhuzamosan villamos, így nem panaszkodhatok. Így tudok a fővárosban dolgozni. Bejárni dolgozni, programokra jó, de nem élnék ott.
2021. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Én budapesten és vidéken(föld utak, nagy udvar stb.) is éltem már. Mindenben van jó és rossz is. Debrecen az ahol jelenleg élek és szerintem a közép út. Az a jó ha város és minden van benne, azonban mégse olyan hűde nagy. Amúgy vidéki ként én szerettem pestet is. Kedvencem, hogy nincs annyi bogár. D evidéken mégis inkább érzem magam valakinek.
2021. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Forgalommal semmi problémám nincs. Bicajjal tekerek. Legjobb 🤷‍♂️.


De amúgy ja... élhetetlen hely, és magyarország többi részéhez képest jelentősen elmaradott is sok tekintetben. Bár panel amúgy még a jobb hely, hiszen azok parkosítva vannak. Már amennyire annak lehet nevezni, de értsd: van zöldfelület.


Amúgy máshol is meleg van lakásban... vegyél klímát, ha nem tetszik. Ez vidéken is egyre alapvetőbb.

2021. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom, nálunk vidéken (nagyvárosban) is van panel, hülye autósok és szemét, és a hőség is ugyanolyan elviselhetetlen, mint Budapesten. Nem mindenki tanyán vagy faluban él, aki nem budapesti.
2021. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Vidéken nőttem fel, vártam hogy pestre költözzek, kb 1 év 1 hónapja vagyok itt, bőven elég volt. Nagyon várom hogy visszaköltözzek ismét vidékre!! Az a nyugalom, csend, béke, kertes ház kutyával, pótolhatatlan hidd el. Még kb 6 hét és pucolok innen. Most a 7.kerben lakom. Pesten ami van, sok szemét, mocsok, iszonyatos dugók, kocsisorok, hangzavar, sok hajléktalan, rengeteg cigány, sok bunkó és beképzelt ember, beszólogatások a forgalomban.

Csak mehessek már vidékre!!

2021. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!