Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kik-ben dolgozni?

Kik-ben dolgozni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy egy nap hány órában kéne dolgozni,mert olvastam,hogy 8órában nem keresnek?

Pénztáros munkakörről lenne szó.

Tényleg nagyon kevés a fizetés,mennyi az órabér?

Állásinterjún kb miket szoktak kérdezni?


2021. aug. 12. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legnagyobb alapterületű Budapesti boltjukban dolgoztam néhány éve. Úgy vettek fel hogy heti 3 nap kell dolgozni napi 11 órában, amiből egy 30 perces és egy 20 perces szünet van. A munkakörhöz képest, nem voltam túlfizetve és a heti 3 nap néha heti 4-5 nap lett, mert folyamatosan mondanak fel az emberek. Volt hogy a menedzserrel 2-n voltunk csak bent a műszakban, tehát a kasszázáson túl rám maradt minden, mert ő jóformán az irodában töltötte a napját (hozzáteszem dolgozott ő is keményen egész nap). Néhány hónap alatt teljesen leamortizált a munka.
2021. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!