Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tiszta ideg vagyok hogyan...

Tiszta ideg vagyok hogyan fogom kibirni a holnapi munkanapot mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete dolgozom egy gyárban, napi 12 órát (heti 5 napot kell menni) ma nem dolgoztam de már tiszta ideges vagyok hogy fogom kibirni holnap. Nagyon nem akarom de muszáj, 1 hete dolgozom ott de már kivagyok. Hozzá teszem hogy pánikbeteg és enyhén depressziós vagyok.

2021. aug. 12. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam olyan helyen, ahol ennyire nem bírtam hasonló tapasztalattal. Valszeg keresgetned kell addig, amíg meg nem találod a neked megfelelő munkahelyet vagy közeget.
2021. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy már annyi helyen voltam és mindenhonnan kirugtak vagy én mondtam fel mert nem bírtam, de nem 1 hét után ez már nagyon durva. Így hát maradt a gyári munka, de ha ezt sem birom tényleg egy életképtelen senki vagyok
2021. aug. 12. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeded a gyógyszereidet? Mert eléggé meg vagy borulva.
2021. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szedem
2021. aug. 12. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert pánikbeteg vagy és depressziós.
2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol tartok, ezt napi nyolc oraban lehet ep esszel birni. Nem te vagy gyenge, hanem ez kokemeny. Arrol nem beszelve, hogy mennyi idod marad. Nagyon sajnalom. Valahogy a szabadidoben kene lelkierot meriteni. Konnyu mondani persze.
2021. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen betegségekkel nem biztos, hogy jó ötlet a gyári munka. Ismerek olyat aki szintén 12 óraban csinálta, betegen és szörnyű volt, csak rosszabbul lett mentálisan. Nincs más opció, hogy valami jobb munkát találj?
2021. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!