Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra megyek nemsokár...

Állásinterjúra megyek nemsokára, de már az ideg megevett. Ti is így vagytok evvel?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy ha nem jönne a haver, én se mennék, de fordítva is így van. Szerencse, ugyan azon a napon hívtak be minket, mert be nem mennék egyedül. Tudom, tudom nem kell izgulni stb.

2017. aug. 24. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:

*ezzel


Attól függ, hová kell mennem. Ha az Országházba, akkor tuti én is izgulnék.


Elvileg megértelek, gyakorlatilag nem. Ha komolyabb állásra pályáztok, akkor azt úgy is kiszúrja PR-s, ha alkalmatlan vagy mondjuk pl. te, mert nagyon izgulsz és két értelmes mondatot nem tudsz kimondani, akkor veszett fejsze nyele. Ha egy gyárba, akkor felesleges izgulni, mert úgy is felvesznek. Mivel nem írtál konkrétumot, milyen kategóriájú az állás, ennyit tudtam tanácsként adni.

2017. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gyárban
2017. aug. 24. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban felesleges aggódni. Nem lehet elrontani.
2017. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ok, értem. Ne izguljatok, örülnek, ha munkaerőt találnak. Az ország bármelyik pontján. Tudom, könnyű mondani, de hidd el, nem harapják le a fejed. Sok sikert! :)
2017. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem elsősorban az interjúval van a probléma, hanem az ember új embereket ismer meg ilyesmi.
2017. aug. 24. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, jó lesz az HR-esnek is.
2017. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dobtam neked egy zöldet.


Igen, láttam már akkor, amikor kiíródott, hogy elírtam. Mea culpa!

2017. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bocsi, hogy nem a témához szólók hozzá, de szeretném az első válaszoló tudtára adni, hogy az "evvel" forma is helyes, előre- és hátraható is lehet a hasonlulás.

[link]

2017. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*szólok
2017. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szólók is lehet helyes ha magányos emberekre utalsz :)
2017. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!