Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok 3 műszakot ha az...

Vállalnátok 3 műszakot ha az olyan lenne ami tényleg érdekelne viszont lenne más lehetőség is?

Figyelt kérdés
Szóval nekem adódott olyan lehetőség, hogy új területen dolgozzak és behívtak interjúra ahol 2x elfogadtak és ha az interjú is olyan akkor ott már felvennének. Új terület viszont az adott munkafolyamat egy része ismerős. Viszont ez 3 műszakos amiben sosem dolgoztam de a munka nagyon olyan ami érdekelne és úgy érzem menne. A másik munka 1 műszakos viszont könnyű munka de nem olyan ami nekem kézre esne tehát úgy érzem nem az én asztalom sőt közlekedésileg a 3 műszakos lenne közelebb pedig mindnél 3x kéne átszállni. Tovább húzni az időt nem akarom, mivel több mint 1 éve tengődök, hogy mit is kéne, itthon is feszültség fokozódik, szóval, itthon eleve nagyon nem szeretnék úgymond hogy 3 műszakozzak vagy este mászkáljak el úgymond de a munka érdelne és először érzem ezt egy ideje. Sőt úgy hogy 2x telefonbeszélgetés után is engem felkerestek. Lenne még egy lehetőségem bolti munka viszont még nem sikerült őket felhívnom, szóval ha hétfőn se sikerülne akkor ez a 2 lehetőségem lenne. Csak szeretnék egy helyen megmaradni legalább pár évet, mert eddig huszonéves létemre egy helyen tudtam 1 évet legalább maradni nyögve nyelősen (bolti meló). Itt még fejlődési lehetőség is lenne a 3 műszakosnál, tovább lépés az adott munkánál mester fokozatra is akár ami későbbiekben sokat segíthet álláskeresésben, hisz nem örökre tervezem ezt de legalább jó pár évig. 24 vagyok és nincs semmi betegségem, ami meghátrálna ebben, csak az hogy sokat alszok és félek az ismeretlentől.:D Ti elvállalnátok így 3 műszakot? Megjegyezném, midnkettőben magas a fizetés, és természetesen a 3 műszakosnál több mint 200.000 nettóban viszont az 1 műszakosnál sincs erre panasz. Nem nektek kell ebben dönteni helyettem, de szükségem lenne most támogatásra és érvekre hogy most melyik fele is menjek így elveszve az életben. 24l vagyok. *:)*

2021. aug. 13. 16:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10.Hát ez az, de ha az első havi fizetésem meg lesz és jónak tartom akkor dől el minden talán. Bár először még a ismerkedés időszak lesz, betanulás stb..azzal is elmegy egy jó kis idő és ott is kiderül hogy egyáltalán maga a munka tényleg bejön e.
2021. aug. 13. 16:42
 12/15 A kérdező kommentje:
Viszont itt lesz tesztírás is amitől kicsit félek de volt olyan hely ahol a legtöbbre nem is maradt időm kitölteni vagy tuti rossz lett de ennek ellenére is felvettek volna. Szóval ez csak ilyen szúrapróba szerű lenne? abeszélgetéstől ezektől nem félek egyedül a teszttől pedig több ilyenen túl vagyok :D...szöveges amúyg.
2021. aug. 13. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Teszt? IQ vagy mi a szösz? :D Függvény analízis?...
2021. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13.passz, szerintem átlagos értelmi feladatok :D..általában valami szöveges vagy számolós mint összeadás, szorzás, osztás stb..viszont nagyon rég matekoztam ilyenkor behal az agyam néha ezért is félek kicsit de csak nem ezen múljon az egész. :)
2021. aug. 13. 18:11
 15/15 A kérdező kommentje:
Na úgy adódott, hogy lett mégis egy másik munkalehetőségem sőt közlekedésileg ez kedvezne nagyon. Viszont a munka kevésbé olyan amit szeretnék de nem lehetlen. De így a másik munka az viszont elvész majd de lehet nem bánnám ha ez az új munka bevállna. Egyik emberekhez között, bolti meló a másik meg ugye a gyári ahol nem közvetlen vagyok emberek között vagy nem foglalkozom velük. Viszont kiráz a hideg sokszor ha emberekhez kell szólnom vagy lenni a társaságukban, szociális fóbiám is van de enyhe viszont. Szerintetek így melyiket lenne érdemes elfogadni? persze az is döntő hogy hova vesznek fel de ha az egyikre előbb a másik bukta..
2021. aug. 14. 12:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!