Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes szakterületi állásokat...

Érdemes szakterületi állásokat megpályázni abszolutóriummal de diploma és államvizsga nélkül?

Figyelt kérdés

AZért erősen kérdés ez mert sok évfolyamtársam már eleve úgy jött mesterre hogy nemhogy abszolutóriumuk nem volt, de még a képzést el se kezdték. És már olyan állásokban voltak amiben elvileg akkor lehettek volna ha diplomáznak.


Én meg itt vagyok abszolválva, és beadtam a pályázatom sok helyre és húzzák a szájukat (már ahol visszajeleznek egyáltalán) hogy nincs diplomám...

és azok akik még a képzést el se kezdték és már állásban ülnek azok hogy csinálták?


2021. aug. 16. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Biológia alapdiplomám volt, utána elkezdtem az élelmiszerbiztonsági-és minőségi mérnök képzést levelezőn, még az 1. évemet se fejeztem be, mikor felvettek élelmiszeripari céghez laborvezető helyettesnek. Az állas nem volt meghirdetve, én küldözgettem az önéletrajzomat
2021. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!