Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lusta, alkalmatlan főnök...

Lusta, alkalmatlan főnök meddig tud a helyén maradni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hőbörgő melós. Szeretek dolgozni. És nem mondom, hogy a vezetői lét nem óriási felelősség, és nem is arról beszélek, amikor ő a tulajdonos is egyben, és kb. azt csinál, amit akar. El se hittem volna, ha az első munkahelyem nem arról szólna, hogy mindenki két ember munkáját végzi (a kisfőnökök is), a főnök meg sétálgat és eltűnik munkaidőben. Nagy a fluktuáció, senki sem marad 3-4 évnél tovább, aki igen, abból vezetőt csinálnak. A felsővezetőknek nem tűnik fel, hogy minden dolgozó hülye, a főnök meg egy szent? Vagy ennyire nem érdekli őket?
2021. aug. 17. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értelek, de biztos, hogy meg tudod ítélni, hogy az a főnök lusta és lébecol? Figyelj, én közel 20 milliós uniós pályázatot viszek, én írtam, én vezetem, megnyugtatlak, hogy volt aki azt terjesztette rólam, hogy lusta vagyok és nem dolgozok, mert csak azt látta, hogy 2 órával később megyek be rendszeresen (pl. mert otthon még hajnali 2-kor is dolgoztam és nem tudtam felkelni) és sorolhatnám...A felettem levő, akinek illene belelátni, még ő sem látja át, mennyi munka, szerinted akkor aki ilyeneket terjesztett rólam, az átlátta?
2021. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a főnököd mit csinál. Ígyis úgyis dolgoznod kell. Elégedett vagy a munkáddal? Elégedett vagy a fizetéseddel? Ha a főnőköd is dolgozna, akkor neked biztos, hogy kevesebbet kéne dolgoznod? Inkább legyél jóba vele! Gyakran az ilyen főnökök segítenek rajtad, ha valami gondd van a munkahelyeden! A magad dolgávak törődj. Az ő területe a te hatáskörödön kívül esik! Magaddal és a munkáddal foglalkozz.
2021. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!