Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan beszélgessek egy férfi...

Hogyan beszélgessek egy férfi kollégámmal, akivel ritkán találkozom,idősebb 15-20 évvel.Miről,milyen stílusban, hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés

A gond, hogy szociális fóbias lány vagyok, eddig nem lehet rólam túl jó véleménnyel, mert alapból kedves, közvetlen a férfi, de biztos észre vette rajtam, hogy milyen vagyok, és már ő is alig kommunikál velem, gondolom nem tudja,hova tenni, hogy miért vagyok ilyen csendes.

Szóval amúgy sem vagyok jó kommunikációban, de egy kicsit bejön nekem ez a pasi, ami még rádob egy lapáttal.

Szívesen venném a tanácsokat, aki hasonló, és sikerült változtatni kicsit.


2021. aug. 17. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem tudom a saját korodat ezért nehéz pontosabb tanácsot adni. De ha mondjuk te 25 éves vagy ő meg 40, akkor szerintem csak munka téren tudtok beszélgetni. Esetleg a jelenlévő projektről amit csináltok valamit beszélgetni, vicces neked benne valami. Vagy a főnököt kinevetni ha valami hülyeséget csinál. De ha például te 40 év körül vagy ő meg 55 körül akkor már más. Birtok beszélgetni minden napi dolgokról. TV műsorokról, hírekről, politika stb. Ez úgy a barátnőm cipőjéből próbálom mondani. Én 26F vagyok ő meg 24L és áthívtam a jelenlegi munkahelyemre. De nálunk viszonylag 40-60 év közöttiek a kollégák, én összebarátkoztam velük. De ő maga is félt, mit mondjon, hogyan viselkedjen. Mert nem szokott hozzá, nem korabeliek az emberek körülötte. És mikor mellettem volt, próbáltam felhozni olyan témákat amin mindketten nevettünk, és az úgy kezdetnek jó löket volt, hogy ő is kapjom egy kis önbizalmat :)
2021. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!