Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan a pályafutásotokban...

Volt olyan a pályafutásotokban, hogy nem tudtátok merre tovább? Mit tettetek? (pálya váltás, vagy nem? Jó vagyok, vagy nem?)

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Az első alkalommal úgy fejeztem be a diplomám, hogy tudtam, hogy soha nem fogok a szakmában dolgozni. Egy ideig más területen dolgoztam, amit részben szerettem, de a munkaköröm dögunalmas volt. Nagyon sokat kereshettem volna azzal a tapasztalati szinttel már (qa engineer pozi), végül területet váltottam és vállaltam, hogy újra a nulláról kezdem, gyakornoki bérrel (fejlesztőként).


Sokszor éreztem magam alkalmatlannak is a tanulmányaim során is meg a munkám során is, de amiatt meg sem fordult a fejemben, hogy elmondjak valamiről, amiben alapvetően jól érzem magam.

2021. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* jelenleg is *
2021. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy ilyen helyzetben vagyok.

Van egy alapbetegségem, ami miatt korlátozottak a lehetőségeim. Nemrég kaptam 2 lehetőséget, ami a mostani feladatomnál sokkal jobb lett volna, fejlődési lehetőséget is takart, de nem vállalhattam be. Így maradok jelenleg annál, ami rossz, már nem szeretem végezni, de biztos.

Ősztől egy képzésre fogok járni, abban (is) reménykedem, hogy lesz benne változtatási lehetőség.

2021. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Meg nem tudtam megoldani.
2021. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másfél évtizedig őrlődtem az első szakmámban, aztán váltottam. Kár volt egy percet is szenvedni benne, korábban kellett volna váltani. Mindkettő diplomát igénylő szakma, csak teljesen más személyiség kell hozzá.
2021. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régóta vagyok úgy, hogy amivel eddig foglalkoztam, talán nem nekem való. Úgy érzem, nem elégíti ki a kreativitásomat és zavar, hogy nincs fizikai eredménye annak, amit csinálok. Felmerült, hogy valami olyan munkát tanulok ki, ahol anyaggal dolgozhatok, ahol kézzel fogható az eredmény, nem csak bitek és pixelek jönnek ki a kezem alól.
2021. aug. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!