Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz, hogy bizonyos időnként...

Igaz, hogy bizonyos időnként érdemes munkahelyet váltani? Ha igen, kb. hány évente?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 16:12
A kérdező szavazást indított:
4-5 évente.
7-8 évente.
Kb. 10 évente.
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Erre nincs általános érvényű szabály. Ha úgy érzed máshol jobb, mert pl pénz több, vagy szakmailag jobb, vagy lehet külföldre menni stb. akkor válts.
2021. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszek ebben. Ha jól érzed magad valahol, ott le lehet dolgozni egy életet is. Én legszívesebben 2 havonta váltogat.ám a munkahelyemet, mert sehol se tetszik
2021. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nagyjából 3 - 3,5 év a lélektani határ, ha valami nem jó, annyi idő alatt érik meg a távozás bennem. Ez nem tudatos, hogy na 3 év pá, de eddigi életemben mindig így alakult.

Pedig én az a fajta vagyok, aki nem szereti a változást.

2021. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nővér vagyok. Akkor váltottam,amikor odáig süllyedtem,hogy türelmetlen voltam a beteggel vagy csúnyán beszéltem vele ok nélkül. Szégyelltem is magam,bocsánatot is kértem,hogy nem ràjuk haragszom. Ez kb.2 év volt,amíg nem ragadtam le egy osztályon,ami bejött. Ott 4 évig voltam,sajnos költözés miatt hagytam ott,pedig ott szívesen maradtam volna.
2021. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

6 éve vagyok sori dolgozó,egy autógyárba.

Jó a fizetés,nem unalmas a munka,és nagyon jó a társaság,sok embert megismertem már ott,nem tudok magamnak elképzelni valami ülő munkát,amolyan pörgős lány vagyok.

18 éves korom óta ott vagyok.

Nem gondoltam váltani,lenne lehetőségem tanulni,de nem tudom mi az a munka , amit tudnék csinálni.

Jól értek az emberekhez,talán a jövőbe,ugyan ebbe q gyárba feljebb lépek. 😉

2021. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezt te érzed, én válságban kezdtem, és kényszerből váltottam sokszor, mert nem volt más lehetőségem, akkoriban még azok is örültek, ha éppen nem húzták ki alókuk a munkát vagy a céget, akik már több évtizede voltak egy helyen. Vannak olyan szakmák, ahol nem jellemző a gyakori váltás, más szakmákban pedig teljesen normális, ha pár évenként máshova mész. Azt viszont mindenképp vedd figyelembe, hogy életünk jelentős részét töltjük munkahelyen, és nem mindegy, hogy milyen hatással van ránk.
2021. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Én 13 éve vagyok az első munkahelyemen, sori dolgozóként kezdtem majd idővel sikerült feljebb jutni.

Fizetésre nem panaszkodok, beosztás lehetne jobb is de már megszoktam.

Időnként előjön hogy váltani kellene de aztán megnyugszanak a kedéjek.

2021. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!