Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodisták, miért mondják...

Irodisták, miért mondják gyakran ezt?

Figyelt kérdés
Személyesen, vagy akár itt az oldalon, vagy más oldalon mindig azt kapom amikor megkérdezem, hogy mivel töltik a napot: Elvégzem, a kiadott feladatokat, munkát. Jó, ok. De úgy vagyok vele, ha mindig mindent megcsináltatnak vele, akkor mindig fog kapni pl új feladatokat. És ennek nincs vége sohasem. Illetve sok helyen nem is kapsz többet azért mert gyorsabban dolgozol. Az meg egy kicsit álszentnek érzem, hogy mindig, mindenki rögtön hozzálát a feladatához, és szentnek állítja be magát. Ti hogy látjátok?

2021. aug. 19. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pesten, hogy kereshetsz 200 nettó alatt? Mihez értesz?
2021. aug. 19. 15:38
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Rengeteg mindenhez. Végzetségemet nézve újságíró vagyok, de jelenleg panaszkezelő, levelező előadó vagyok.


Egyszerű ez: ilyen sz@rok a magyarországi bérek. Én keresem a valódi átlagbért.

2021. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Cigizni kimehettek?
2021. aug. 19. 16:16
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem dohábyzom.
2021. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Irodai munkám van zömében. A feladataim 70%-a magától termelődik, a maradékot a főnököm adja, illetve vannak időszakosan visszatérő jelentések, adatszolgáltatások, beruházások, amik ütemezhetőek.

Üzemeltetői területen dolgozom vezetőként. Nyilván a tervszerű karbantartás és hibaelhárítás az elsődleges feladatunk, olykor beruházás, felújítás, panasz kivizsgálás és kezelés. Azért mondom, hogy nagyrészt magától termelődnek a feladataim, mert sosem tudom mit hoz a következő nap. Lehet, hogy beesik két panasz, meg négy hiba és alig győzöm kiosztani a feladatokat és szervezni a háttértámogatást. Máskor meg egy fél nap "herevere" simán belefér.

A beosztottjaim ismernek. Én senkire nem szólok rá, ha lógatja a lábát egészen addig, amíg minden meló megvan csinálva lelkiismeretesen. Ugyanezt csinálom én is és az én főnökömnek is ez az elvárása.

A kényszeres "hézag betömés" sosem fogja meghozni a várt eredményt. Ha az ember lelkiismeretes, ostor nélkül is megcsinálja a dolgát. Ha nem az, akkor meg ki kell rúgni.

2021. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem volt a terv része, hogy az egész napot munkával töltsük ki. Amíg minden rendesen el van végezve nem szólnak bele mit csinálunk.

Aki végzett és nagyon semmi dolga utánanéz pár dolognak ami érdekes és a későbbiekben jól jöhet. Például a 3D nyomtató beállításait próbálgatja, leméri a wifi zóna átfedéseket roaming és csatornakihasználtság szempontjából vagy a szobanövények cserepébe szenzorokat tesz amik jelzik, hogy mikor kell tápoldatozni és mikor sima vízzel locsolni.

2021. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem vannak a fix munkáim, amik minden hónapban nagyjából ugyanazok, és kb ugyanennyi az eseti, ami nem igazán kiszámítható, és igényel némi alkalmazkodást. Ha az utóbbiak száma megugrik valamiért, az elég nyomasztó tud lenni.
2021. aug. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!