Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet rossz az irodai...

Mi lehet rossz az irodai munkában? Irodisták, ti mit utáltok benne? (A fizetésen kívül)

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Monotonitás, kollégák, ügyfelek, légkondi, stb.
2021. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ülés okozta visszér, gerincsérv, nyomott fenék, stressz és következményei, a szellemi fáradtság.
2021. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
En nem utalom, sot! Kellemes az iroda, jo fejek a kollegak, rendezett a kornyezet, jo a menza stb.
2021. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen irodai munka.
2021. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én speciel nem utálom. 1,5 év után sikerült újra munkát találnom, ahol megbecsülik a sok évnyi tapasztalatomat. Jók a kollégák, tetszik a munka és még a fizetésemmel is elégedett vagyok.
2021. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül azt utálom benne, hogy naaagyon sok a felesleges papírmunka és adminisztráció. Ezt írd le e-mailben, azt rögzítsd így-úgy, hogy nyoma legyen és 100 évre előre bevédd a hátsód. Nem jogi környezet, sima multi. És képesek és tényleg előszedetik veled az 5 évvel ezelőtti e-mailezést valami ügyféllel, ha érkezik valami panasz, hogy tessék, megmondtuk, nem mi vagyunk a hibásak. Mert ez a hozzáállás, hogy elkerüljük a hibáztatást, első körben, és csak ha nagyon jófejek akarunk lenni, akkor keresünk megoldást a problémára.

Bár ez szerintem nem az irodai munka specifikuma, hanem csak a konkrét cégé, ahol dolgozom. A fene se tudja.


Amúgy én szeretem az irodai munkát, eszem ágában nem lenne máshol dolgozni. Nyáron légkondi, télen normális fűtés, finom kávé, kényelmes székek, jó fej kollégák, és azért bevallom, annyira nem szakadok bele a melóba.

2021. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A sok piszlicsáré adminisztráció, és az, hogy a főnök jellemzően nincs tisztában vele, hogy az adatsort/táblázatot/kimutatást, amit kér, mennyi időbe telik (vagy nem telik, mert lehetetlen) elkészíteni, és minden azonnal kell neki. Vagy "tegnapra". Ezzel stresszel, soha nem elég jó neki senki és semmi, legfeljebb tűrhető.

Az ülőmunkával nincs bajom. Még. Lekopogom.


Egyébként jó. Kényelmes, tiszta, kulturált környezet értelmes emberekkel. Nem az a hely, ahol a fogatlan munkatársaid kilopják az aprót a kabátzsebedből meg a kajádat a hűtőből.

2021. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!