Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen helyeket tudtok mondani...

Milyen helyeket tudtok mondani, ahova elmehetnék bárzongoristának?

Figyelt kérdés

Elég rendesen tudok zongorázni és mivel nincsen munkahelyem, arra gondoltam, hogy elmennék bárzongoristának valahova.

Nem arra a "haknis, 2 akkordos, örökzöldeket éneklős, szintis" - témára gondoltam, hanem olyanra, ahol van igazi zongora és a blues mellett becsúszhat esetleg néhany Chopin keringő is a repertoárba.

(Bocsi, ha kicsit furán fogalmaztam meg a kérdést)


-19/F



2021. aug. 20. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogalmaztál furán. Hol keresnél? Mert nem mindegy hogy Szegeden vagy Esztergomban vagy Egerben vagy Budapesten, vagy faluban laksz...
2021. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább Bács megyében keresnék
2021. aug. 20. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ott sajna nem vagyok ismert ::( (előző)
2021. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ismerek ilyen helyet Budapesten, de ilyenek inkabb elitebb kavezok, ettermek, szerintem oda konkret zeneszeket hivnak, nem a legismertebbeket, de olyanokat, akik ezzel rendesen foglalkoznak, annyi szerintem keves lenne, hogy “hat szeretek otthon zongorazgatni”.
2021. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket neked kell felhajtanod. Bemész egy általad kiszemelt helyre és felajánlod szolgálataidat. Tegyél javaslatot, próbáljanak ki, úgy, hogy nem kérsz érte ellenszolgáltatást. Szerintem így nagyobb esélyed van. Ha jó hangulatot csinálsz és tetszik nekik, akkor biztos adnak neked esélyt. Másokra ne számíts.
2021. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!