Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam egy gyárban felvételi...

Voltam egy gyárban felvételi napon, és ez történt. Normális?

Figyelt kérdés
Behívtak engem és másokat is nyilván, megérkeztünk és a bemutató teremben foglaltunk helyet. Volt egy tömör felvilágosítás, és utána egy másik ember jött és körbevezetett minket a gyárban, addig a cuccainkat a teremben kellett hagyni, és "menjetek gyárlátogatásra, addig vigyázok a táskáitokra". Szerintetek mennyire oké dolog ez? Mert ilyet még én sem tapasztaltam.

2021. aug. 21. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Most mi bajod? Hogy ott kellett hagyni a cuccaidat? Igen, normalis, durva is lenne, ha barhova barmit be lehetne vinni, foleg, ha kajaval dolgoztok.
2021. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
és te voltál olyan hülye, hogy otthagytad?
2021. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális . Esetleg hogy gondoltad ? Mindenki viszi a táskát , szatyrot meg bőröndöt magával ? Ez 10 embernél viccesen nézne ki . Plusz balesetveszélyes is . Sok helyen ez van :)


Szóval igen . Teljesen oké .

2021. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen oké. Mondjuk egy gyanakvó ember ilyenkor a pénztárcáját kiveszi a táskából, és zsebre teszi.
2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb gyárba nem lehet táskát vagy kabátot bevinni látogatáskor.

De van ahova még telefont se.

Ez teljesen normális.

2021. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárca, telefon, bankkártya stb zsebedben legyen. Amúgy ja normális teljesen.
2021. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális :)

Én is egy nagyobb gyárban dpogozom és semmilyen személyes tárgyat nem lehet be vinni sem táska és semmit

Oké a zsebembe telefon és egy kis pénz mindig van de semmi más nem lehet (elméletileg meg telefon sem lehetne )

2021. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem Nestlé?

Élelmiszergyárban ez megszokott. Én játékgyárban dolgoztam, ott simán bevitt mindenki mindent, de ha ételről van szó, akkor semmit nem lehet bevinni, sehova, nagyon szigorúak az előírások.

2021. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ez egy autóipari gyár volt - ezért is furcsállottam.
2021. aug. 21. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Oke, de mindekozben Magyarorszagrol beszelunk, ne felejtsuk el.
2021. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!