Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogy illik közölni?

Ezt hogy illik közölni?

Figyelt kérdés
Van egy kis vállalkozásom, most viszont határozatlan időre nem vagyok képes dolgozni egy családtag elvesztése miatt. Ha egy megrendelő hív, mit illik mondani hogy ne üldözzem el hanem ha nem sürgős a megbízás akkor x nap múlva keressen meg újra?

2021. aug. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat mondd.


Határozatlan időre bezársz, el fog menni máshova.

2021. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy be vagyok táblázva egy jó ideig, szóval nem tudok még körülbelüli időpontot se mondani a munkára.
2021. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik mondani egy fix időpontot, hogy onnantól kezdve keressenek.
2021. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen vállalkozás, meg mit csinálsz, de nálunk még a könyörtelen multinál is megértettük, mikor az egyik beszállítónál meghalt valaki, és amiatt kicsit késtek meg megkeveredtek a dolgok.


Remélhetőleg ott is emberek dolgoznak, akik megértik a problémát, és ha az igazat mondod, és tájékoztatod őket egy kb. határidőről, hogy mikor vagy újból elérhető, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

2021. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs weboldalad? Oda ki lehetne írni, hogy most, családi okok miatt bizonytalan ideig nem vállalsz megrendeléseket.
2021. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bizonytalan idő helyett jobb lenne fix határidőt írni.
2021. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csaladi okok, vagy halaleset miatt ideiglenesen szunetelsz.
2021. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!