Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionosok, más cégeknél is...

Kamionosok, más cégeknél is el kell végezni az ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Pályakezdő sofőr vagyok, idén márciusban szereztem meg a CE jogsit, május óta dolgoztam egy ponyvás nyergesen nemzetköziben. Múlthónapban kaptam egy olyan melót, hogy Ausztriában egy másik kollégától át kellett volna pakoljunk 8tonna almát kézzel-ládánként egy parkolóban, amit 300kilómeterre kellett volna továbbvigyek. Ezt visszautasítottam, mert nekem nem ér napi 50eurót, az hogy fizikai munkát végezzek, és közben hetekre távol legyek az otthonomtól, és ha ilyen követelmények vannak akkor inkább felmondtam.


Most itthol vagyok munka nélkül, tetszik a kamionozás, szeretném folytatni, de csak olyan helyen, ahol nem kell kézzel pakolni-esetleg ha néha elkerülhetetlen akkor ne napi 50euróért.

Létezik ilyen lehetőség, vagy túl nagyok az elvárásaim?



2021. aug. 21. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem lett volna nagy dolog kettőtöknek áthordani 8tonnát.

Én ennél sokkal többet dolgozom naponta, mégsem kapok napi 17ezret.


Neked egyszerűen csak büdös a munka!

2021. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Azzal a pakolós dologgal mi lett? Mert ezzel a kollégát is megszivattad. Menj silózni.
2021. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
#2 a céget szivattam meg, nem a kollégát. Így ő szállította oda is ahova nekem kellett volna. A kolléga csak jól járt, mert neki sem kellett pakolnia, a cég viszont kb 100liter gázolajat bukott.
2021. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Rosszúl számoltam, inkább 150liter+1 munkanap a cég vesztesége.
2021. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
2 profillal nyomod?
2021. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
szokásos troll kérdés
2021. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Eleve az 50ojró/ nap válóok. Az nemhogy nemzetköziben de belföldön is kevés már.
2021. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Igen, Te pint az a sofor vagy, aki havonta fogja valtani a munkagelyet, mert lojalitas semmi, de elvarasok az egekben. Gondolom havi nyócszáz legyen meg, de Neked meg konyorogni kell, higy legalabb furodj meg, higy valahogy kinezz, mikor mesz egy ceghez bejelentkezni.


Nos Neked ez lesz, Te havi 4-500.000 ert fogod a ganye munkat csinalni, mert a jol fizeto helyeken olyan soforok vannak, akiket lehet kerni. Termeszetesen ha a sofor ker, akkor az is van teljesitve....


Ugyhogy Neked tok mindegy hiva mesz melozni....

2021. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyél billencses.
2021. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális helyeken ilyeneket nem viszünk ponyvással . Azt kell csinálni ami a szerződésedben van .

Én is főleg ponyvással járok mi nem pakolunk , ha rakodni nekünk kell akkor meg békával meg oldjuk ez ilyen szakma.

Ha gépszállítóval vagyok akkor meg egy értelműen csak láncolni kell .

Silós , billencses vagy a gépszállítós melókat ajánlom ott nem kell kézzel pakolni

2021. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!