Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van bármi reményem arra hogy...

Van bármi reményem arra hogy valaha megtudom valójában miért is rúgtak ki?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyok egy helyen, kis hely nem egy multicég. Itt semmi se történik „csak úgy“ a ráció és logika szerint, itt mindent a sógorkomaság, haverság, ki kinek a kije elvek vezérelnek.


Pár hónapja észrevettem hogy nagyon erősen megváltozott a légkör körülöttem. Bizonyos emberek kerülnek, nem szólnak, ha bemegyek egy irodába az addigi trécselő légkör azonnal elhallgat mintha elvágták volna.

Azt gyanítottam, kifelé áll a rudam innen.

És be is jött, kirúgtak.

A kirúgás indoka papíron feleslegessé vált munkakör, ami nyilván totál kamu mert már tudni azt is keresik az embert a helyemre-tehát a munkakör az marad.

Vajon van bármi remény arra hogy valaha is megtudom a valódi okot?

Mert a papíron levő ok az egy üres kamu.

És itt kis cégnél minden személyes.

Itt vagy „nem feküdtem le „valakinek, nem nyaltam be valakinek, vagy nem tudom mit tettem, de egy biztos: a munkámba belekötni semmilyen szinten nem tudtak így a fegyelmis kirúgás nem volt lehetséges. Bár próbálkoztak 1-2 írásbeli figyelmeztetéssel, de az röhej tárgya inkább, a felmondásban említve sincs.

Van rá remény hogy valaha is őszintén elmondják az okot? A valós okot?


2021. aug. 25. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Számít? Mármint komolyan kérdezem. Értem, hogy érdekel, de a lényegen nem változtat.

Jobb állást kívánok!

2021. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Számít? Mármint komolyan kérdezem."


semmit se számít, de ÉRDEKEL.


Mintha leégne a lakásod. Számít hogy a teafőző vagy a villanyrezsó volt zárlatos. Semmit se számít, de érdekel.

meg lehet tanulság a jövőre nézve.

2021. aug. 25. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, de valószínűleg nem mondják meg. Esetleg egy pletykásabb alkalmazottnál van esélyed, akivel legalább neutrális a viszonyotok.

Amúgy meg, nem lényeges. Ha jól végezted a munkád, akkor nincs miért lelkiismeret furdalásod legyen.

2021. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam volna alá a felmondást, aztán sz*janak lovat.
2021. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire ismered a háttér folyamatot, hogy biztosan csak amiatt lehet mert nem feküdtél le..stb, amit írtál, akkor biztosan ki tudod logikázni a valós indokot is.


Ha mégsem vagy benne biztos akkor viszont lehet mégis picit magadban is kellene keresni az okot. Ha nyíltan keresik az utódod akkor az azt jelenti, hogy még egy tök ismeretlent is szívesebben látnak, mint téged.

2021. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Amennyit mocskoltad nekünk az alapítványi iskoládat az elmúlt években, nem csodálom, hogy meguntak téged.
2021. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Nem írtam volna alá a felmondást, aztán sz*janak lovat."


teljesen mindegy ne beszélj hülyeséget egyoldalú jognyilakozat ha nem írod alá akkor is él, max feladják postán tértivevényesként és akkor ennyi. még az se kell hogy átvedd attól még él.

2021. aug. 25. 16:54
 8/18 A kérdező kommentje:

" picit magadban is kellene keresni az okot"


A munkámat maximálisan elláttam (nem is tudtak 1x se belekötni pedig próbálkoztak) csak nem voltam hajlandó pucsítani a főnök 8 általánost végzett "nagyon fontos" kollega rokonainak, akik rokonai alapon nulla végzettséggel osztották az észt.

2021. aug. 25. 16:56
 9/18 A kérdező kommentje:

"Amennyit mocskoltad nekünk az alapítványi iskoládat"


Semmiféle iskola nincs, ez egy könyvelőcég.

2021. aug. 25. 16:57
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát persze. Te meg egy troll vagy.
2021. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!