Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy 2 különbö...

Volt már olyan, hogy 2 különböző munkára kaptál lehetőséget?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy döntöttél hogy melyikre mennél inkább és nem bántad a másikat?

Nekem lenne 2 lehetőség csak mindkettő teljesen más kategória, egyikben jártas vagyok, másikban nem de betanított viszont.

Egyikhez valamiért nincs lelkesedésem és taszít de közben vonz is de valamiért úgy érzem ha azt nem választom, elszalasztom és később már késő lesz jelentkezni mert régi a tapasztalatom, de ez a valóságban nem így lenne szerintem.

Sajnos a kettő interjú időpontja ütközik és vagy odaértnék a későbbire vagy kések és így bukta de valamelyiket muszáj lenne és elkezdenem. Így is megpróbáltam a kettő időpontot máshogy kérni de valamiért összesült.

Hogy válasszak és hogy ne érezzem azt hogy ha az egyiket elvállalom, a másiknál nem lesz több lehetőség mármint területileg?

Fiatal vagyok még és most szeretném elkezdeni a karrierem amit korábban elszúrtam.



2021. aug. 25. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb az lenne, ha osszevetned a kettot, negativ es pozitiv szempontok alapjan, es az igenyeidnek megfeleloen el tudod donteni
2021. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre interjút kaptál, nem? Az más.


Mindkettőre menj el. Majd eldöntöd, ha tényleg mindkettőre lehetőséget kaptál.

2021. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-épp ez az..az interjú van egy időpontban szinte. erről beszélek.

hogy nem biztos hogy elérek mindkettőre

2021. aug. 25. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen. Most nyáron végeztem az egyetemen és több helyre is beadtam a jelentkezésemet. Az interjú időpontoknál nekem nem volt gond, megkérdezték mindenhol, hogy jó lesz-e pl. csütörtökön 2-kor és ha pont nem értem volna rá, gondolom ajánlottak volna másikat. Legközelebb ha ilyen van, nyugodtan mondd meg, hogy neked az pont nem jó és lehetne-e mondjuk egy órával később vagy másik nap. Lehet még most is át tudnád tetetni amúgy.

Nálam az volt a dilemma, hogy 2 helyen is felvettek volna és így kellett választani. Végiggondoltam, hogy melyiknek mi az előnye, hátránya, hosszú távon melyikkel járnék jobban, melyik tűnik jobb lehetőségnek stb. Miután ezeket mérlegeltem, már nem is volt olyan nehéz a döntés. Neked is ezt ajánlom. Amíg te se tudod, hogy mit akarsz, addig nem is lehet választani. Pl. amíg nem tudod eldönteni, hogy akarod-e igazán, mert taszít is meg vonz is, nehéz lesz.

2021. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!