Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2012-ben végzett villamosmérnö...

2012-ben végzett villamosmérnök vagyok! 3 éve nem dolgoztam betegség miatt. Nem volt munkaviszonyom. A kérdés az lenne, hogy most 2015ben mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Milyen ellátást vehetek igénybe a munkába állás mellett ha van ilyen, és mennyit dolgozhatok, illetve kereshetek? Mennyi adót takarít meg egy cég ha alkalmaz? Milyen cégekhez lehet menni? Üdv. D.
2015. okt. 21. 17:24
 1/4 _Harry Potter_ ***** válasza:

Ha villamosmérnök vagy, elvileg valamilyen szinten ezekkel tisztában kellene lenned nem? Feltételezem, 3 év alatt nem változott annyit a biznisz.


Esetleg keress fel egy állásközvetítőt, talán ott többet tudnak segíteni.

2015. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munkába állás MELLETT? Ember, ha unatkozó 10 éves vagy, akkor inkább legózz, ne itt kábítsd a népet!

Az utolsó mndatod alapján pedig az kell, hogy legyél! Egy rendes villamosmérnök ilyent nem kérdez!

2015. okt. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem voltál regisztrálva munkaügyiben, akkor szerintem semmilyet.

ha voltál, akkor beszélj velük.

szerintem legalább 1 év regisztrácuoiüó kell, és van olyan, hogy a cégnek fél évig alig kell fizetnie érted, plusz utána 3 hónapig meg kell még tartaniuk. Fizethetik a bérletedet is.

2015. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki értelmes választ adott.
2015. okt. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!