Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg fogják mondani?

Meg fogják mondani?

Figyelt kérdés

Ha felhívok egy gyárat, és megkérdezem, hogy melyik vagyonvédelmi cég őrzi az adott gyárat, akkor meg fogják nekem mondani ezt az információt? Egyáltalán megmondhatjàk?

Egyébként konkrétan a miskolci Bosch-ról lenne szó.


2021. aug. 27. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják megmondani szerintem, de próbáld meg.
2021. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én jelenleg egy másik gyárban teljesítek szolgálatot Miskolcon belül, de ha van felvétel, akkor átmennék oda. Sok ember mondta nekem, hogy van ott felvétel, de mégsem találok hirdetést a neten, ezért kérdezném meg a portát.
2021. aug. 27. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy saját alkalmazottakat foglalkoztatnak. Próba szerencse.
2021. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne a gyárat hívd. Az nem mondja meg.

A miskolci őrző védőknél érdelődj, hogy te XY gyárban szeretnél biztonságisként dolgozni, ők ott vannak-e, mert akkor belépnél.

2021. aug. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda a gyárhoz a porta felé, és nézd meg az örzővédők ruháját, kitüzőjét, azt, hogy van-e valami tábla a porta körül, ami utal arra, hogy kik védik.
2021. aug. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam a portànàl, nem látszik a formaruhàn semmi. Az én formaruhàmon sincs feltüntetve, hogy melyik céghez tartozom. A borsodi vagyonvédelmi cégekkel viszont megpróbálom felvenni a kapcsolatot, és "kinyomozni" melyik őrzi azt a gyárat.
2021. aug. 27. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Odamész a portához és megkérdezed az embert, hogy melyik cégnek dolgozik, mert vagyonvédelmis melót keresel. Nem kell mondani, hogy te kinél hol dolgozol.
2021. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!