Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik hogy főnöki utasításra...

Létezik hogy főnöki utasításra törölt minden munkahelyi ismerősöm a facebookról felmondás után?

Figyelt kérdés

Felmondtam.

Kevés face ismerősöm van, alig 50, így egyből feltűnt hogy egyik napról a másikra vagy 10-el kevesebb lett.


Nézem mi lehet, hát az összes munkahelyi, ahhoz köthető ismerősöm eltűnt. Na most 1-2 úgy gondolja töröl engem, az egy dolog, na de az összes? És egyik napról a másikra?


Létezik hogy a főnök utasította őket erre?


2021. aug. 27. 05:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Nalunk is siman kiraknak a munkahelyi csoportokbol ha felmondasz meg aznap.

De attol mint face ismerős nem töröl szinte senki.

Szóval lehet benned is a hiba...

2021. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Nalunk is siman kiraknak a munkahelyi csoportokbol ha felmondasz meg aznap."


Jaj ezt nem is mondtam. de a csoportnak még tagja vagyok. uis a csoport admin nem helyi munkatárs, és az azt se tudja még hogy engem kirúgtak.

2021. aug. 27. 09:53
 13/16 anonim válasza:
Mit foglalkozol vele, hogy hány ismerősöd van face-n ? És ha töröltek ? Nagy cucc ! Nekem feleannyi ismerősöm van mint neked, és nem érdekel, sőt alig megyek fel az oldalra, mert én / ez az én véleményem / szánalmasnak tartom azokat, akik nem élik az életüket, hanem a face-n lógnak .
2021. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"! Nekem feleannyi ismerősöm van mint neked"


Igen?? és honnan tudod nekem mennyi van hm? elárulod?

2021. aug. 29. 20:41
 15/16 anonim ***** válasza:

Kevés face ismerősöm van, alig 50

Végülis te magad irtad le...

2021. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Köszi 15-ös !
2021. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!