Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkádnak az a része,amit...

Mi a munkádnak az a része,amit nehezen tudsz elviselni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőmet viselem nehezen, egész álló nap be nem áll a szája, de komolyan, még evés közben is sztorizgat, 1 percre sem marad csendben. Baromira fárasztó, mert így figyelni sem tudok a saját dolgomra, hogy folyamatosan duruzsol.
2021. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha viztázni kell az ügyféélle.
2021. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha leírnám itt, akkor meg kellene ölnöm téged! :D
2021. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkosás az órához, főnökhöz, idiota ügyfelekhez. De főleg a munkaidő. Kínzásként élem meg, ha 5-6 óránál tovább kell egy ilyen kényszerhelyzetet elvelviselnem, hogy most a munkahelyre vagyok "bezárva" és muszájból csinálok dolgokat. Van hogy felszaladok és bőgök pér percig egy sarokban vagy valamit megrugdosok.
2021. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Az értelmi fogyatékos, kekeckedő emberek elviselése.
2021. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A buta embereket, meg a kollégámat, akit jövő héten fogok megkapni, és már voltam vele két napot, de még azt is épphogy ki lehetett bírni vele. Most meg összeraknak vele végleg. Gyűlöl engem, mert fiatal vagyok, és én vagyok az egyetlen nő a cégnél ebben a munkakörben. Ő meg egy ötven év feletti keresedett ember, aki mindenért csak kàromkodik, meg panaszkodik.
2021. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kollégák egy jó részét, szerintem ha ők nem lennének, sokkal jobban szeretném a munkahelyemet.
2021. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!