Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te mit csinálnál ha újra...

Te mit csinálnál ha újra kezdhetnél? Mit szeretnél munkádnak?

Figyelt kérdés
Én még eldönthetem 7-es vagyok .....kérem,hogy segítsetek eldönteni mi legyek és hova menjek tovább.....Szolnokra szeretnék középiskolába...nem vagyok egy lángész 4-es tanuló vagyok ,viszont nagyon nagyon régóta álmom,hogy színész legyek vagy modell vagy valami ehhez hasonló :) vagy háttértáncos ha van olyan szakma.....statiszta

2012. jún. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A statiszta nem egy szakma. Táncos lehetsz, de főállásban csak kevesen tudják csinálni. A színészetből sem lehet túl jól megélni. (A sztársághoz meg kivételesen jónak kell lenni, nagyon kitartónak, és egy hatalmas adag szerencse is kell.) Szerintem mindenképpen valami jövedelmezőbb szakmát tanulj ki, és mellette hobbi szinten tanulhatsz mást. Ha megvan a szakmád, és ha még van kedved, akkor elmehetsz táncolni vagy színésznek, de legyen a kezedben egy másik szakma is, mert különben csak magaddal tolsz ki. :)
2012. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi :) de milyen szakma? melyikkel lehet elhelyezkedni?
2012. jún. 15. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A cukrásztól a könyvelőig bármit. Lesznek majd ilyen pályaválasztó napok, rendezvények, azokra menj el, nézz körül. Vagy ha Szolnokra mész, írd össze az összes szakközepet, melyik mit tanít, és úgy válassz.
2012. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól, hogy 4-es vagy általánosban közel se biztos, hogy középiskolában is hasonló leszel, szerintem ne add alább az álmaidat és nyugodtan jelentkezz erősebb intézményekbe is

anno 8.-ban én is 4-es voltam, mondta az a drága volt ofőm, hogy mivel csak 4-es átlagom van, nem ajánlja a gimnáziumot, pedig okos vagyok..., ezért mentem közgazdasági szakközépbe, nyelvi előkészítőbe mentem, nagyon szerettem, most érettségizek; a drága kormánynak hála meg voltam lőve félévkor, hogy akkor mégis hova tovább, másfél éve készültem az emelt szintű gazdasági érettségire, szóval nem választhattam két hét alatt hirtelen másik tantárgyat, írtó nagy mázlimból kifolyólag meg tudjuk engedni magunknak a költséges képzést

de ha előröl kezdhetnék mindent, akkor gimibe mennék, vagy maradtam volna itt és infóból érettségiztem volna

szóval amit mondani akartam, soha ne add alább, mint ami vagy

2012. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) de ha azt nézzük ha elvégzek egy gimit lehet az gyengébb vagy jobb a 4 év után még mindig nem tettem le semmit míg a szakközépbe már lesz egy szakmám....vagy rosszul tudom? vagy a 4 év után még 2 évig el kell menni valami képzésre? mert ilyenről is hallottam
2012. jún. 16. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
ma már nem adnak szakközépben érettségihez szakmát, el kell végezned egy két vagy jó esetben egy éves okj-s képzést, ha szakmát szeretnél
2012. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ééértem köszii :)
2012. jún. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!