Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok a helyemben másik...

Váltanátok a helyemben másik munkahelyet?

Figyelt kérdés

2 éve takarítóként dolgozok egy irodaházban. Többen vagyunk kollégák,elvagyunk osztva, hogy ki, hol melyik részt takarítja.


Viszont engem pár hónap után beállítottak az egyik kollegám mellé, hogy neki segítsek minden egyes nap. Majd ez után menjek az én részemre, tehát nekem feleannyi időm van a saját részemen takarítani mint a többieknek (feleannyi idő alatt meg nem tudom a maximumot nyújtani).


Kb. 2 hete a kollégám táppénzen volt, így én helyettesítettem őt teljesen. Nekem senki sem segített be az irodákban, oldjam meg egyedül...


Mikor visszajött mondtam neki, hogy aznap csak az én részemet takarítom, és nem tetszett neki.


Szóval belefásultam ebbe, hogy nekem kötelező segíteni, vissza nem kapok semmit. Nincs motivációm... Szeretek, tudok normálisan extra tisztaságra törekedni. A másik helyen lenne kihívás, amit szeretek a takarításban.

Lenne lehetőségem átmenni másik helyre takarítani, de nem tudom mit írjak a kérelembe hogy miért szeretném azt az állást betölteni.


2021. aug. 28. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem kérdezted meg a felettesed, hogy miért így mennek a dolgok?


"Viszont engem pár hónap után beállítottak az egyik kollegám mellé, hogy neki segítsek minden egyes nap."


Már itt meg kellett volna kérdezned az egésznek az okát. Mert valami oka csak van, hogy ez így történt. Én szimplán rákérdeznék, megenni senki sem fog egy kérdésért.

2021. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a felettesemnek, hogy az milyen dolog, hogy 1,5 ember munkáját kell végezni?! Ha nem jutunk dűlőre, akkor igen, váltanék.
2021. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van 1esnek, es még mindig nem késő kiállni magadért. De legközelebb ne mulaszd el rögtön a fizuemeles kérést ott helyben ha ilyen extrával bíznak meg.



Ha meg helyet kell váltani, hivatkozhatsz arra hogy

1. Az új cég szimpatikusabb vmiért / pl jobb helyen van neked

2. A régi helyen negativ irányba változtak a körülmények

2021. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
(És 2esnek is igaza vab)
2021. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom a főnöknek egyszer sem szóltál...

Egyébként kellene egy objektív szemlélő is, aki meg tudja állapítani, hogy a te területeden nem eleve kevesebb-e a munka...

2021. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz a másik helyre,lehet hogy alapból jobb lenne tehát csak előre lépnél.Ha hasonló lenne mint a mostani beszélj a felettessel hogy igazságtalannak érzed ezt és nem akarsz több munkát ugyanannyiért csinálni úgy hogy 2 éve itt vagy.
2021. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!