Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is megy az...

Más munkahelyen is megy az örökös furkálódás, szarkeverés a másik háta mögött? Vagy ez csak az én munkahelyemen divat?

Figyelt kérdés
Sokat ront a munkahelyi légkörön, van hogy emiatt nincs is kedvem bemenni dolgozni!

2021. máj. 9. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez Mo.-n nemzeti sport. Csak érdekes, hogy közben meg mindenki csapkodja a homlokáról a verejtéket, hogy "Mennyit dóóógoztam". Ja, közben meg a másik b×gatására is van ideje. Fura.
2021. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol. Én már leszarom.
2021. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor van okod zavartan körülnézni, ha nem ezt tapasztalod, - folyamatosan forognak a foscentrifugák!
2021. máj. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire. Én már lassan hányok. Érdekes megfigyelni a kollégák viselkedését főnökváltás idején.
2021. máj. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ott tartok, hogy gyűlölöm az összes munkatársam. Nem vagyok egy szent én sem, meg oké, mindenki kibeszél mindenkit valamilyen szinten. Na de amikor úgy beszéled ki a másikat, hogy azzal teljesen befeketíted, alá teszel, majdcsaknem kirúgatod, na az azért durva.
2021. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföld sem különb , éltem kint és tartom a kapcsolatot kintiekkel . Nincs eltérés ...
2021. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szrni
2021. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár évet volt szerencsém nőkkel együtt dolgozni. Férfi létemre azt kell mondjam: szörnyű!

Voltak vagy 10en,de 10-ből 5 egyenesen rühellték egymást, a másik 5 meg a főnök nyalisai voltak, akik voltak a 'tökéletes' dolgozók(de azok is bántották egymást ha éppen hiányzott közülük A, vagy B).


Irdalmatlan, és értelmetlen szarkeverés, ahogy az előbb is írták mocskolódás, besározás. Kiközösítés, gúnyolódás.... Minden volt.


És a legrosszabb meg az volt az egészbe, hogy kis fiatal izé létemre,meg másik két srác volt az aki meghallgatta mindig azt, hogy az adott illető mekkora flúgos, szart sem csinál stb. Ergo mindenről tudnunk kellett, még ha nem is akartuk.


Szerencsére mi fiúk jól kijöttünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot(én már nem dolgozom ott)


22f

2021. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ostoba, élettelen, komplexusos emberek csinálják ezt. Ja, hogy az ország 80%-a ilyen?
2021. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!