Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenre miért tekintünk...

Ilyenre miért tekintünk emberként,magyar állampolgárságot miért adunk nekik,ha 1 csepp magyar vérük sincs?

Figyelt kérdés
www.reddit.com/r/facepalm/comments/pdqd02/classmate_shares_how_they_treat_customers_who/
2021. aug. 29. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Helyezd kontextusba a linket és a kérdésedet! Jelenleg értelmetlen amit akarsz.



Magyar vér pedig nem létezik. A magyar kultúra mindig befogadó volt, jelenleg főleg német, nyugati szláv és délszláv vérből vannak a magyarok. De ez is max anépesség 60%-a. Aztán lehetne sorolni... román, ukrán, ruszin,cigány, görög, örmény, zsidó, jász, kun, stb... ha akkora magyar vagy akkor ezeket tudod töriből biztosan 😉

2021. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, mi a f@sz ez, de en most tervezem a magyar allampolgarsagomtol valo megszabadulast. Pedig maradhatnek kettos allampolgar, de en nem vallalok kozosseget azzal a szutyokkal, ami mostanra lett.
2021. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Ezért sokan lepontoztak engem,pedig a pedig szóval kezdődő mondatodat már sokszor leírtam.

Nálam miért másképp reagáltak az emberek?

2021. aug. 30. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!