Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen számodra az az ember,...

Milyen számodra az az ember, akivel szívesen dolgoznál együtt és kedvelnéd, mint kollégát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 09:00
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Olyan, aki nem egy idegbeteg, aki nem tudja kezelni a stresszt, és csak mert mondjuk X év tapasztalata van vagy idősebb, azt várja el, hogy ő legyen ott az atyaúristen.

Nem kivételezteti magát, mert mondjuk van gyereke.

Munkájára, környezetére, magára igényes, precíz és alapos. Nem tolja át a másiknak a melót, a maga dolgát rendben megteszi.

Korrekt, egyenes, jó problémamegoldó, tiszteli a másik szabadidejét, de inkább kérdez, mint hülyeséget csinál.

Kedves, mosolygós, nem pletykál, nem fúrja a csapatot, érti a viccet, lehet vele beszélgetni.


Örülök, hogy én ilyen környezetben dolgozhatok, nekem még a főnököm is ilyen. :D

2021. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem dumál és rendesen csinálja a dolgát szünetre rohangálás nélkül

(NEM DOHÁNYZIK)

2021. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, jobb egyedül lenni, dolgozni, mégha nehézségbe is ütközik az ember.
2021. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki elvégzi a munkát korrekten, precízen, kicsit lehet vele beszélgetni, de amúgy jól elvan magában. Volt olyan kolléganőm, aki ha kész volt a napi melójával, már fordult is oda szövegelni. Ráadásul még kb. azt is nyilvántartotta, hogy nekem mennyi sürgős napi melóm van, és úgy gondolta, hogy a fennmaradó időt köteles vagyok az ő szórakoztatásával tölteni.
2021. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!