Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lenne ciki hogy egy...

Mennyire lenne ciki hogy egy olyan munkatárnak írok egy pár sort akit ugyan nem ismerek, de nagyon sajnálom hogy elhagyja a céget/csapatot?

Figyelt kérdés

Na szóval röviden tömören annyi, hogy én is még tavaly a home office elején kezdtem és bár közvetlen kapcsolatban nem voltam ezzel a személlyel (tényleg nem is láttam meg a hangját se hallottam), de nekem nagyon sokat segített az ahogyan a dolgait intézte, mert az ő munkáját néztem át mindig és rengeteget tanultam belőle.

Pénteken van az utolsó napja, azt gondoltam ráírok és ezt elmondom neki. Tök ismeretlenül nem lenne ez fura/tolakodó?


2021. szept. 1. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg nulla kontaktotok volt akkor szerintem fura. De ha tényleg ennyire foglalkoztat a dolog akkor meg írj neki mert gond nem lehet belőle.
2021. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves lenne, én örülnék neki.
2021. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak, hogy nem lenne ciki, de még jól is esne neki. Legalábbis, ha én lennék az illető, kifejezetten örülnék neki és megtiszteltetés lenne számomra, hogy valakinek még ismeretlenül is tudtam segíteni, és az én munkáimból tanult.
2021. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, átgondoltam, tényleg nem fura, ha ezeket leírod röviden, hogy mivel segített akkor kedves gesztus.
2021. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hajrá! Örülni fog neki az illető.
2021. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, lehet,, hogy kialakul egy barátság,másrészt lehet, hogy megviselte őt ez lellkileg, és legalább van/lesz mellette valaki.
2021. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!