Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát/szakmát ajánlaná...

Milyen munkát/szakmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, szeretem az állatokat, de a "belsőségektől" es a tűvel való szúrásoktól undorodom (az állatorvos kilőve).

Jól megy az idegennyelv, és a sportok iránt is nyitott vagyok. Kissé szűkszavú vagyok de a kommunikáció nem jelent nagy gondot


2021. szept. 1. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fordító

Tolmács

2021. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kutyakikepzo is lehetsz. Ott nem kell ilyeneket nezned. Es azt pl. Kulfoldon is csinalhatnad.
2021. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés, hogy a "szeretem az állatokat" kimerül a háziállatnál vagy elolvadsz akkor is, ha meglátsz egy tehenet vagy libát. Vegyél egy tanyát, tenyéssz állatokat. Ha utána eladod őket, nem neked kell levágni, se tű, se belek nem lesznek, csak állatok.
2021. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy lovas sportember. Nem tudom melyik szakag erdekelne. De kulfoldi versenyekre is szoktak menni ha nagyon jo az illeto.
2021. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
3-as a farm eletmodnsl is vannak olyan latnivalok ami neki nem opcio.
2021. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* eletmodnal
2021. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
légy kalandor az animal planeten ha az idegen nyelv is meg az allatok szeretete pont neked való
2021. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakozmetikus, állatterapeuta, kutyakiképző
2021. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#3 minden állatot szeretek, régi vágyam tehenet simogatni, csak nincs rá lehetosegem :(
2021. szept. 1. 17:25
 10/16 A kérdező kommentje:
#5, ha arra gondolsz hogy pl szül egy állat, vagy az ürülékek takaritása, akkor azokat bírom. Attol vagyok rosszul, ha pl állatorvos lennék es pl egy kutya a műtőasztalon itt van felnyitva, latszanak a szervei stb
2021. szept. 1. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!