Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 17 vagyok es gyulolom a...

17 vagyok es gyulolom a csaladomat mert mindig bantanak meg veszekednes csak az ocsemet szeretem nagyon hosszu tortenet de az a lenyeg tudtok olyan munkat amit 17 evesen is csinalhatok illetve valami jo szakmat amit le-lehet tenni?

Figyelt kérdés
bocsi a helyesirasom miatt de nem szoktam magyarul irni mert az internet is megmindenhol csak angol barataim vannak:/ es igy elfelejtettem irni...

2019. máj. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Gyámhatósághoz fordulj, ne munkáltatóhoz.

Szakmát nem igen tudsz letenni, ha még írni is "elfelejtettél"...

2019. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Regisztrálj egy diákszövetkezethez rajtuk keresztül tájékozódhatsz az aktuálisan végezhető munkákról.
2019. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó diákmelók, nèzelődj.
2019. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi az utolsoknak de az elsonek irnam hogy nem csinalok ilyet van egy 2 eves kisocsem es nem akkarok rosszat nekik es azert nem vagyok bolond sot okos vagyok csak az iras nem megy azert irtam mert sokan irtak hogy csunyan irok ezert irtam le miert
2019. máj. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!