Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magánbölcsödében mennyi a...

Magánbölcsödében mennyi a minimum amit meg lehet keresni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy magán bölcsődében és még nincs szerződésem, elképzelni nem tudom mi lesz a szerződésemben.


Tudom hogy bértábla alapján megy, de arra lennék kiváncsi mennyi a minimum amit kereshetek dajkaként.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. szept. 2. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj,de takarító

Dajka

Óvónő

Vagy pszichológus

Vagy beszéd fejlesztő

Vagy irodai asszisztenskent dolgozól

Mert nem mindegy

2021. szept. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dajka

Ez se mindegy,hogy Pesten,vagy valami kisvárosban vagy falun


Amúgy nettó 120-180eft

2021. szept. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dajka. Vidéken.


A 180 ezret keveslem egy magánbölcsiben…

2021. szept. 2. 06:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csalódni fogsz :( ha van szakképzettséged, megkapod a garantált bérminimumot. Pótlékkal együtt kb. 156000 Ft. Sajnos az mindegy, magán vagy állami a bölcsi.
2021. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

175.900 a nettom és kapok ágazati pótlékot ami 30.000 forint. Ez nem sok ahhoz képest szerintem, hogy mekkora a felelősség, konyhát is visszük.


Remélem idővel a bértáblán is haladok majd….

2021. szept. 8. 05:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ebből is látszik, hogy a mai világban mennyire nem számítanak a gyerekek. Csak a pénz a fontos, a szórakozás, meg a hírnév. Ha pénzzel foglalkozó szakmában dolgozol, kereshetsz sokat, de ha gyerekekkel, akkor szégyenletesen kevés a fizetésed. A döntéshozók szerint ennyit ér az, hogy egész nap a gyerekeinkre vigyáztok. És a többiek szerint is, mert itt is szinte mindenki lenézi ezt a munkát, és a vállalkozókat helyezi mindenekfölé.
2021. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!