Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha csak dolgozni szeretnék ès...

Ha csak dolgozni szeretnék ès pénzt keresni többiek ezt miért nem tudjàk el fogadni ?

Figyelt kérdés
Mindig ismerkedni akkarnak meg kérdezkedni hogy, mit csinálok otthon.Ez le fàraszt mert nem beszélgetni járok be.És láttom semmire nem vitték az életben legszíveseben egy tükröt mutatnék nekik.Ezétt nem is beszélek velük mert az én élettem halad előre de csak azért mert nem mással foglalkozok.
2021. szept. 2. 06:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg nem így lenne az lenne a bajod, hogy a kutyát se érdekled.
2021. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert selejtesek.


Próbáld meg ingnorálni és szűk válaszokkal reagálni az ilyen kérdésekre.


Nálam is ugyan ez a helyzet.

2021. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Válaszolj röviden, semmit mondóan.
2021. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Veled is egy élmény lehet együtt dolgozni.


És attól hogy szeretnek beszélni honnan tudod hogy ők nem haladnak előre?

Én is szeretek, sokat beszélgetünk bent, mégis most vettem meg a saját lakásom Budapest legdrágább kerületében. Ettől függetlenül még jó bent a hangulat.

2021. szept. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

4# És ha egyszerűen csak nem akarja beengedni a magánéletébe a csürhét?


Szerintem semmi közük hozzá.

2021. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

5ös ja mert ilyen hozzáállással gondolom mennyi magánélete lehet. Az senkit nem érdekel hogy meló otthon flattyflatty majd alszik :-D


Lehet csak illemből próbálnak jó képet vágni a kérdezőhöz.

2021. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondd el, hogy mit csinálsz otthon. Akkor megnyugszanak.



Amúgy mit csinálsz otthon? 😁

2021. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom azért frusztrál ennyire, hogy érdeklődnek, mert lófszt sem csinálsz otthon. MunkaTÁRSAK vagytok csezdmeg, nem egymás mellé aljzatba kötött robotok. Ez a viselkedés kihat a csapatdinamikára, az pedig a munkád minőségére is, ezt fölösleges ragozni. Nem kell barátnak nevezned a kollégáidat, de azért ez már baromi kellemetlen viselkedés.


Egyetemen/szakképzésen is ilyen voltál? Ott pedig mindenki megtanulja, mennyire fontos akár csak egy kisebb közösséghez tartozni és soft skilleket növeszteni.

2021. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami alja fizikai robotmunkát végzel, csak abban az esetben nézhető el a hozzáállásod.
2021. szept. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is utálom, engem pénz érdekel, más ember nem, de rájöttem aki mellettem van jobb beszélni néha. Jobban dolgozik
2021. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!