Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy érzem közömbös lett velem...

Úgy érzem közömbös lett velem a kolléganőm, vajon azért mert érzi azt, hogy tetszik nekem és ezt nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozik ott ahol én, mindig nagyon kedvesen, mosolygósan köszönt rám. Egyik héten arról beszélgettünk, hogy én azon a héten megyek nyaralni, mondta, hogy ő a következő héten fog és alig várja, hogy kipihenje magát. Amikor elmentem nyaralni, írtam neki messengeren, hogy szia most megyek nyaralni, jó pihenést kívánok neked a következő hétre. A válasza se volt túl kedves csak annyit írt, hogy szia köszi. Úgy érzem azóta felém nem olyan mosolygós, nem köszön rám olyan jókedvűen. Vajon a messengeres írásom óta azt gondolja, hogy tetszik nekem és ezért lett kevésbé kedves, mosolygós velem?
2021. szept. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Tul kombinalod.
2021. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy erről van szó. Messenger-en azt jelezte hogy munkán kívül nem akar veled beszélni, az azóta való viselkedésével pedig hogy már melóban sem.
2021. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, nem akar beszélgetni messengeren, bár te sem folytattad a csevegést ott. Mondjuk nem ártana tudni, független-e.
2021. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a fülébe jutott hogy pletykálnak róla(tok) és tartani akarja a tavolságot, mert nem akar tőled semmit.

Vagy neki a munkahely munkahely és nem szereti ha a magánéletébe kerülnek a kollégái.

2021. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy gondolja, hogy nyomulsz rá.
2021. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!