Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amióta a párommal együtt...

Amióta a párommal együtt vagyok a 3. munkahelyemen mondanak fel?Lehet köze a mostanában instabil kapcsolatunknak hozzá?

Figyelt kérdés
Mindig jó munkaerőnek számítottam,többnyire kijöttem a főnökökkel és az esetleges problémás kollégákat is jól kezeltem.Nem állítom hogy én tökéletes vagyok,mert az hazugság lenne.De mielött a mostani párommal összejöttem,nem nagyon fordult elő ilyen.Mivel instabil és veszekedős a kapcsolatunk,arra gondoltam valami tudat alatti dolog lehet amit beviszek a munkahelyemre és ez kihathat a munkámra esetleg.Mondjuk tény,hogy a problémás sz@rkeverő kollégák sem kerültek el manapság.
2021. szept. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hat ha a parkapcsolatod kihat a munkamoralodra akkor ne csodalkozz hogy nem akarnak veletek egyutt dolgozni. En ezt olvasom a sorok kozott.
2021. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Vagy csak te gondolod, hogy annyira remek munkaerő vagy.
2021. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Vagy te vagy az újonc és mindig azoktól szabadulnak meg hamarabb
2021. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon úgy néz ki, ha előtte jó munkaerőnek számítottál. Miért vagy ilyen mérgező kapcsolatban egyáltalán, ahol napi szinten veszekedtek?
2021. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!